Zvýhodněné balíčky na dvojzápas s Olomoucí a Libercem. Dva zápasy jen za 349 Kč

Naplňme OSTRAVAR ARÉNU i na zápasy s Olomoucí a Libercem. Vítkovice čekají příští víkend dva domácí zápasy ve třech dnech. Ostravský klub připravil pro středeční bitvu s Hanáky a páteční střetnutí s Bílými Tygry opět zvýhodněné balíčky vstupenek.

Dva zápasy za cenu menší než jeden a půl. Taková je nabídka Vítkovic svým fanouškům směrem k blížícímu se dvojzápasu. Ostravany čeká ve středu 23. zápas s nepříjemnou Olomoucí, hned v pátek pak znovu na svém ledě přivítají téměř lídra extraligové tabulky z Liberce.

Naplňme OSTRAVAR ARÉNU i na zápasy s Olomoucí a Libercem. Takový je podtitul tohoto týdne. Zvýhodněné balíčky ostravský klub nabídl už o víkendu při dvojzápasu s Třincem a Karlovými Vary a do OSTRAVAR ARÉNY nakonec dorazilo celkem téměř 16 a půl tisíce diváků. Nyní mohou ostravští fandové, kteří nemají celosezonní permice, povzbudit modro-bílé ve dvou domácích zápasech po sobě rovněž za velice výhodných podmínek.

HC VÍTKOVICE RIDERA připravil pro fanoušky, kteří nemají sezonní permice, zvýhodněný balíček vstupenek na oba zápasy za celkovou cenu menší, než jeden a půl klasického zápasu.

 

Balíček Olomouc + Liberec (23. a 25. 1. 2019, vždy od 17:30)

 

Dospělí – 349 Kč (175 Kč/zápas)

Děti – 69 Kč

 

Prodej

Online v síti Ticketportal

Pokladny OSTRAVAR ARÉNY (v den domácích zápasů HC VÍTKOVICE RIDERA od 9:00 hodin a každý všední den od 13 do 17 hodin)