Zóna hokejových bojovníků Radegast v pátek na derby ve Vítkovicích

Páteční derby Vítkovice – Třinec přinese i spoustu interaktivních zážitků. Jedním z nich bude možnost zažít Radegast Index na vlastní kůži. Roadshow Zóna hokejových bojovníků Radegast míří do OSTRAVAR ARÉNY.

Zažít pocit bránícího hráče, který padá proti tvrdé střele soupeřova útočník? Tvrdě dohrát u mantinelu protivníka? Sbírat body statistiky Radegast Index? To vše můžete zažít v rámci roadshow Zóna hokejových bojovníků Radegast, která v pátek dorazí na derby Vítkovice – Třinec do OSTRAVAR ARÉNY.

Radegast Index je v Ostravě jako doma. Stejně jako správně hořké pivo Radegast, které dalo statistice hodnotící největší hokejové bojovníky jméno a které je hlavním partnerem Tipsport Extraligy. Trojnásobný vítěz Radegast Indexu Jan Výtisk bojuje za vítkovické barvy a v emocemi nabité atmosféře historicky již 110. moravskoslezského derby mezi Vítkovicemi a Třincem budou mít fandové možnost pomocí interaktivního programu zažít disciplíny, které se hokejovým bojovníkům počítají do Radegast Indexu.

Přímo v Aréně budou připravena speciální stanoviště:
  • hitovací trenažér (zkuste si bodyček)
  • virtuální realita – zblokovaná střela (pomocí brýlí s virtuální realitou zažijte pocity, které má hráč, který se rozhodne postavit se střele soupeře)
  • střelnice – střelba na 3D brankáře a sbírání plusových a minusových bodů)

Odměnou pro 8 nejlepších bojovníků z vybraných stanovišť bude účast na ledě ve druhé přestávce extraligového zápasu mezi Vítkovicemi a Třincem a unikátní zážitek Radegast Hořká výzva odvahy

Co je Radegast Hořká výzva odvahy?

Odměna pro 8 nejlepších bojovníků z vybraných stanovišť. Osmička vybraných si přímo na ledě během přestávky extraligového zápasu si za pomoci speciálního štítu z plexiskla budou moci vyzkoušet v reálu, jaké to je, když na ně letí puk rychlostí až 170 km/h.

Pro ty, kteří se nezúčastní žádné z disciplin Radegast Indexu bude připravena alespoň Radegast Index fotostěna a během přestávky také střelba triček Radegast Index mezi fanoušky na tribunách.