ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Poslední zápas s Litvínovem až od 17:00

Navzdory státnímu svátku odehrají hokejisté HC VÍTKOVICE STEEL svůj poslední zápas letošní sezony na Velký pátek až od 17 hodin. Změna času utkání proběhla z důvodu nařízení jednotného začátku všech zápasů posledního kola play out, které rozhodne o druhém účastníkovi baráže.

Ačkoli Vítkovicím už o nic nejde, souboj mezi Pardubicemi a Litvínovem o únik z barážové hrozby rozhodne až poslední kolo. Východočeši mohli svou záchranu definitivně zpečetit v neděli v předposledním kole právě na ledě Severočechů, jenže prohrou 1:6 promrhali svůj původně čtyřbodový náskok a nyní oba aktéry dělí jediný bodík.

Na základě nerozhodnutého stavu a důležitosti celé situace přistoupil ředitel Tipsport Extraligy Josef Řezníček, v souladu s čl. 306 Soutěžního a disciplinárního řádu ČSLH, k nařízení jednotného času obou duelů posledního kola play out – skupiny o umístění Tipsport Extraligy, v zájmu regulérnosti soutěže.

Jak zápas HC VÍTKOVICE STEEL – HC VERVA Litvínov, tak duel HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary se tak v pátek 25. 3. budou hrát až od 17 hodin.