Vyber dres na sezonu 2021/2022! (Hlasování přes Facebook)

Druhá část velké předsezonní anketní soutěže je tady. Na facebookovém profilu HC VÍTKOVICE RIDERA jsou zveřejněny návrhy dresů a jste to vy – fanoušci – kdo rozhodne, v čem budou hráči ostravského klubu nastupovat v nové sezoně! Uzávěrka hlasování je v úterý 27. července.

Fanoušci navrhnou a fanoušci rozhodnou. Velká předsezonní anketní soutěž o podobu dresů A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA pro nový extraligový ročník míří do finále. Nyní se bude lámat chleba. Začíná hlasování, do kterého se může zapojit každý!

Vítkovický klub se rozhodl tentokrát dát slovo fanouškům. Od května do poloviny června mohli fandové posílat své návrhy na podobu dresů extraligového týmu. „Sešlo se přes sto čtyřicet návrhů. Řada velice zajímavých i graficky zdařilých. Všem, kteří se zapojili a představili nám svou představu o novém dresu vítkovických hokejistů ze srdce děkujeme a vážíme si jejich aktivity i snahy,“ vzkazuje mediální pracovník HC VÍTKOVICE RIDERA Zdeněk Janiurek.

Všech 149 návrhů logicky do finálního hlasování projít nemohlo. Ne všechny návrhy splnily zadání, často došlo k posunu předem jasně stanovených partnerských pozic, či dokonce jejich vymazání. Některé návrhy pracovaly s pozměněným logem klubu či postavou rytíře Vítka. „Bohužel ani tyto návrhy jsme nemohli uznat, protože se jednalo o porušení ochranné známky loga klubu nebo ochranné známky figury rytíře Vítka,“ upřesňuje Janiurek.

Výsledný užší výběr 9 návrhů je výsledkem hlasování zástupců vedení klubu a rovněž také zástupců A-mužstva.

Tyto návrhy postoupily do finále a je nyní na fanoušcích, aby zvolili, který z nich je nejzdařilejší a ve kterém budou hráči Vítkovic budou hrát v nadcházející sezoně.

Pozn.: Oranžové pruhy a plochy nejsou grafickými prvky, jedná se o prostor rezervovaný pro partnery Tipsport Extraligy, barva se bude lišit.
Šedé plochy nejsou grafickými prvky, jedná se o prostor rezervovaný pro klubové partnery, kam bude dosazeno jejich logo.

HLASOVÁNÍ PROBÍHÁ NA FACEBOOKOVÉM PROFILU HCVR ZDE

Návrh, který získá nejvíce „lajků“ celkově, se stává vítězným a A-mužstvo HC VÍTKOVICE RIDERA v něm odehraje kompletní sezonu 2021/2022.

Hlasování probíhá od 13. do 27. července.

Pozn.: HC VÍTKOVICE RIDERA si vyhrazuje právo v případě potřeby upravit vítězný návrh tak, aby výsledná podoba dresu odpovídala nárokům sportovních či obchodních závazků.

Odměna pro autora vítězného návrhu

Na co se může těšit autor vítězného návrhu? Kromě faktu, že v jím navrženém dresu budou hráči bojovat za Vítkovice v extraligové sezoně 2021/2022, se autor realizovaného návrhu může těšit na originál svého výtvoru. Kromě toho je připravena varianta i zážitkové odměny. Její podoba ale bude finalizována až směrem k úvodu sezony a s ohledem na případná omezení a nařízení spojená s koronavirem a dalšími.

Pozn.: HC VÍTKOVICE RIDERA upozorňuje, že autorovi vítězného návrhu nepřísluší žádná finanční odměna za autorství či za grafickou práci. Účast v anketní soutěži byla a je zcela dobrovolná a bez nároku na honorář. Stejně tak není možné uplatňovat tvůrcem vybraného návrhu autorské právo na podobu dresu či požadovat podíl ze zisku prodeje dresů ve fankolekci aj.