Vstupné je klíčovou položkou pro každý klub, připomíná prezident klubu Petr Handl

HC VÍTKOVICE RIDERA v pondělí 18. června spustí prodej a aktivaci permanentních Klubových karet na novou extraligovou sezonu 2018/2019. Prezident a člen představenstva klubu Petr Handl věří, že fanoušci modro-bílých barev ukážou věrnost i v tomto ročníku.

Vítkovice a OSTRAVAR ARÉNA nabízejí hokejovým fanouškům komfort, o kterém si většina zbytku extraligy může nechat jen zdát. Cena vstupenek a permanentek na Vítkovice byla v minulosti jednou z nejnižších u nás a tento fakt se nemění ani po další úpravě cen.

„Jsme si vědomi toho, že každé zvyšování cen je nepopulární. Věříme však, že nás fanoušci podpoří a pochopí, že příjem ze vstupného, společně s prodejem suvenýrů, je pro každý klub jednou z klíčových položek. Zakoupením permanentky, kupováním vstupenek se fandové významně přímo podílejí na tom, jak kvalitní hokej, včetně doprovodných aktivit, jim budeme moci nabídnout,“ zdůrazňuje prezident HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl.

„I přes úpravu cen pro novou sezonu, zůstává naše vstupné nadále mezi nejnižšími v celé extralize. A ceny lístků a permanentek nijak nevybočují ani při porovnání s cenami v jiných sportovních a zábavních odvětvích,“ ubezpečuje Handl.

Alfou a omegou fanouškovské podpory směrem ke klubu je tradičně nákup celosezonní Klubové karty – permanentky. Vítkovice také letos připravily zvýhodněné ceny pro majitele permanentek z předchozí sezony, nabízejí jak permici s platností na základní část i případné play off, tak permici s platností pouze na základní část s rezervací místa pro nákup vstupenek na případné play off. Novinkou je také zlevněná dětská permanentka s platností na celou sezonu včetně play off.

Dětské vstupné je nově rozděleno do dvou kategorií. Děti do 120 cm výšky mají vstup na zápasy zcela zdarma. Mládež do 15 let zaplatí o pětinu nižší cenu, než dospělí.

„Majitelé permanentek výrazně ušetří oproti nákupu vstupenek na jednotlivé zápasy. Úspora činí až 1 500 korun, což se jednoznačně vyplatí i v případě, že fanoušek nemůže být na úplně všech domácích zápasech v sezoně. Navíc i letos k permanentkám nabízíme bonusy v podobě slev na některé jiné kulturní akce, například na hudební festival Létofest 2018, na kterém vystoupí i skupina Kabát, nebo zvýhodnění při nákupu vstupenek na srpnová představení v amfiteátru za Domem kultury Poklad v Ostravě-Porubě. Další benefity pro naše fanoušky jsou v jednání a budeme je s předstihem oznamovat tak, aby jich naši fandové mohli využít co nejvíce,“ upozorňuje Handl s důrazem na to, že nákupem permanentky na Vítkovice nezískají fandové jen zvýhodněný vstup na domácí hokejová utkání ostravského celku.

„Jak už jsem řekl, příjem ze vstupného je klíčovou položkou pro každý klub a já věřím, že to fandové chápou a vnímají, že nákupem permanentky získají nejen výhodu v podobě celosezonní vstupenky za výhodnější cenu, vyhnou se případným frontám při nákupu vstupenek na pokladně, mají své místo jisté na atraktivní utkání, ale že tím také významně podporují náš klub jako takový,“ uzavírá Petr Handl.

Permanentní Klubové karty jdou do prodeje v pondělí 18. června od 10 hodin.