Vstupenky

INFORMACE O VSTUPENKÁCH NA PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ 2021

Podmínky účasti diváků na domácích přípravných utkáních A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA

1. Bezinfekčnost

Každý fanoušek musí při vstupu do Ostravar Arény prokázat svou bezinfekčnost některým z obecně uznávaných způsobů, tzn. buď certifikátem o bezinfekčnosti (ať již pomocí mobilní aplikace nebo v tištěné podobě), nebo čestným prohlášením.

Za bezinfekčního je přitom považován každý, kdo:

1. a) je plně očkován (tzn. uplynulo min. 14 dní od aplikace druhé dávky vakcíny v případě dvousložkových vakcín, nebo min. 14 dní od očkování jednosložkovou vakcínou), nebo

1. b) doloží max. 7 dní starý negativní PCR test, popř. max. 3 dny starý negativní antigenní test, nebo (viz 1. c)

1. c)  doloží, že v posledních 180 dnech prodělal onemocnění covid-19.

Příslušný certifikát o bezinfekčnosti, popř. čestné prohlášení o bezinfekčnosti, je fanoušek povinen předložit při kontrole u vstupu do OSTRAVAR ARÉNY

2. Respirátor

Během celého pobytu ve vnitřních prostorách Ostravar Arény platí povinnost mít nasazen respirátor v soulad s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

3. Dodržování rozestupů

Při pobytu v hledišti jsou fanoušci povinni respektovat pokyny pořadatelů týkající se rozesazení diváků v souladu s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

4. Divácká kapacita

Maximální divácká kapacita se bude řídit závaznými opatřeními aktuálně platnými v den utkání (aktuálně max. 2 000 diváků).

AKTUÁLNÍ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ÚČASTI DIVÁKŮ NA PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍCH BUDE KLUB ZVEŘEJŇOVAT PŘED KAŽDÝM DOMÁCÍM PŘÍPRAVNÝM UTKÁNÍM NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH A SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH KLUBU A VYHRAZUJE SI PRÁVO MĚNIT PODMÍNKY DIVÁCKÉ ÚČASTI V ZÁVISLOSTI NA OBECNĚ ZÁVAZNÝCH OPATŘENÍCH VYDÁVANÝCH VLÁDOU ČR A DALŠÍMI PŘÍSLUŠNÝMI INSTITUCEMI.

VSTUPNÉ NA PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

Držitelé permanentních vstupenek ze sezony 2020/21 – VSTUP ZDRAMA
(při vstupu do arény je nutno prokázat se kartou – permanentkou)

Děti do 14 let včetně – ZDARMA

Ostatní – 99 Kč

Poznámka:

Informace týkající se permanentních vstupenek na sezonu 2021/2022 zveřejní klub ihned, jakmile budou známy podmínky pro účast diváků na soutěžních utkáních v rámci extraligy ledního hokeje.

Vstupenky na domácí zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA
v základní části TELH 2021/2022