Klubové Karty 2014/2015 – Extraliga, Liga Mistrů a ještě bonus za bezkonkurenční cenu

V pondělí 9. června startuje prodej celosezónních Klubových Karet HC VÍTKOVICE STEEL pro sezonu 2014/2015. Za suverénně nejnižší cenu z celé extraligy nabízí Vítkovice neuvěřitelnou porci více než 30 domácích zápasů a k tomu ještě slevový bonus do prodejen Kappa a Bauer.

Všichni fandové by měli mít pondělí 9. června tučně vyznačené ve svých diářích a kalendářích. Právě od tohoto dne budou v prodeji, či k možnosti dobití, Klubové Karty na sezonu 2014/2015. Vítkovická permanentka letos nabízí neuvěřitelnou porci více než 30 zápasů – utkání přípravy, základní část Tipsport Extraligy, zápasy případného play off Extraligy a také všechny zápasy elitní Champions Hockey League, v rámci které do Ostravy zavítají přední evropský kluby, konkrétně německý mistr Ingolstadt, čtvrtý celek finské Liigy SaiPa a čtvrtý celek švýcarské NLA Zug.

To vše dostane fanoušek Vítkovic za bezkonkurenčně nejnižší cenu z celé extraligy, která ovšem navíc nabízí neuvěřitelný komfort ostravské ČEZ ARÉNY, která bude hostit nadcházející mistrovství světa v ledním hokeji.

Kromě toho čeká na všechny permanentkáře slevová karta na 15% na zboží v prodejnách Kappa i Bauer, mohou ji tak využít jak skalní fandové k nákupu fan kolekce Fanshopu HC VÍTKOVICE STEEL, i hokejoví amatéři k nákupu výstroje. A pozor! Nejde jen o jednorázovou slevu!

Kdy jindy si pořídit permici na Vítkovice, když ne letos?
Nastal čas pořídit si Klubovou Kartu HC VÍTKOVICE STEEL!

KLUBOVÁ KARTA HC VÍTKOVICE STEEL 2014/2015
                                         (celosezonní vstupenka)

Cena: 2 990 Kč

Zahrnuje: všechny domácí přípravné zápasy HC VÍTKOVICE STEEL, všechny domácí zápasy základní části Tipsport Extraligy ledního hokeje, všechny domácí zápasy Champions Hockey League, všechny domácí zápasy případného play off

Prodej: od 9. června každé pondělí a úterý vždy od 10 do 17 hodin na pokladně ČEZ ARÉNY číslo 10.

Blokace pro držitele karet z minulé sezony:
do 12. srpna včetně. Následně budou do prodeje uvolněna všechna zbylá místa k prodeji.

BONUS:
15% SLEVA na zboží a sortiment firem Kappa a Bauer po celé České republice (včetně hokejové výstroje a fan kolekce Fanshopu HC VÍTKOVICE STEEL)

Další informace k prodeji:

– při ztrátě či poškození stávající Klubové karty bude zájemci vyrobena nová za jednorázový poplatek 200 Kč (náklady na výrobu karty)