Vstupenky

24. 3. 15:00 a 25. 3 17:00 OSTRAVAR ARÉNA

Vstupenky

Balíček na obě utkání: 639 Kč (319,50 Kč/zápas) – KOUPIT

Jednozápasové vstupné: 349 Kč – (KOUPIT 3. ZÁPAS / KOUPIT 4. ZÁPAS)

Dětské vstupné – balíček: 129 Kč (64,50 Kč/zápas) – platí pro děti do 15 let (do dovršení 15. roku věku)

Dětské vstupné – jednozápasové: 69 Kč – platí pro děti do 15 let (do dovršení 15. roku věku)

Pozn.: Děti do 120 cm výšky mají vstup na utkání zdarma bez nároků na místo

Prodej

Online v síti Ticketportal – nonstop + prodejní místa Ticketportal (dle otevírací doby prodejních míst)

Na pokladnách OSTRAVAR ARÉNY budou vstupenky v prodeji každý všední den od 13 do 17 hodin a v den domácích utkání Vítkovic vždy od 9:00 hodin

Informace pro ZTP/P a vozíčkáře

Držitelé karet ZTP/P mají nárok na slevu 50% z ceny vstupného. Vozíčkáři s jednou osobou doprovodu mají vstup zdarma, počet vozíčkářů na utkání je omezen kapacitou plošiny pro vozíčkáře (max 25).

PRODEJ

Online v síti Ticketportal.cz non stop

Přímo na pokladně OSTRAVAR ARÉNY každý všední den od 13 do 17 hodin a v den domácích utkání Vítkovic vždy od 9:00 hodin

Vstupenky online