Vstupenky

VSTUPNÉ NA PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

Držitelé permanentních vstupenek ze sezony 2020/21 – VSTUP ZDRAMA
(není potřeba žádná rezervace či výměna za vstupenku. Permanentky jsou automaticky aktivovány i na přípravná utkání. Při vstupu do arény je nutno prokázat se kartou – permanentkou, tedy mít ji s sebou).

Děti do 14 let včetně – ZDARMA

Ostatní – 99 Kč

Prodej vstupenek

V den utkání

• online v síti Ticketportal (v den utkání od 8:00 hodin)
  • na pokladně arény u hlavního vstupu – od ulice Závodní (v den utkání od 16:00 hodin)

Vstup do arény a kontrola

Pro vstup do arény na přípravná utkání bude otevřen pouze hlavní vstup – od ulice Závodní.

Kontrola bezinfekčnosti – COVID-19

• fanoušci bez kontroly bezinfekčnosti nebudou vpuštěni ani do prostoru pokladen

Kontrola vstupenek

• klasicky u turniketů při vstupu do arény

Hlediště a pohyb v něm

Pro fanoušky bude zpřístupněna pouze strana tribun B. Tribuny A, C, D, R budou pro fanoušky nepřístupné. V hledišti je nutno dodržovat pokyny pořadatelské služby (ohledně ochrany úst a nosu a zasedacího pořádku).

Uzavření tribun A, C, D, R platí i pro majitele permanentek s místy na tyto tribuny – možno využít místa na tribunách B.

Podmínky účasti diváků na domácích přípravných utkáních A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA

1. Bezinfekčnost

Každý fanoušek musí při vstupu do OSTRAVAR ARÉNY prokázat svou bezinfekčnost některým z obecně uznávaných způsobů.

Pro návštěvu sportovních akcí přitom aktuálně platí, že je třeba mít u sebe oficiální potvrzení o provedení testu profesionálním odběrovým místem, popř. doklad o prodělání nemoci nebo o ukončeném očkování.

Potvrzení je přitom možno předložit jak v papírové, tak v elektronické podobě vč. certifikátů v aplikaci Tečka.

Za bezinfekčního je přitom považován každý, kdo:

1. a) je plně očkován (tzn. uplynulo min. 14 dní od aplikace druhé dávky vakcíny v případě dvousložkových vakcín, nebo min. 14 dní od očkování jednosložkovou vakcínou), nebo

1. b) doloží max. 7 dní starý negativní PCR test, popř. max. 3 dny starý negativní antigenní test, nebo (viz 1. c)

1. c)  doloží, že v posledních 180 dnech prodělal onemocnění covid-19.

Příslušné potvrzení o bezinfekčnosti je fanoušek povinen předložit při kontrole u vstupu do OSTRAVAR ARÉNY.

2. Respirátor

Během celého pobytu ve vnitřních prostorách OSTRAVAR ARÉNY platí povinnost mít nasazen respirátor v soulad s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

3. Dodržování rozestupů

Při pobytu v hledišti jsou fanoušci povinni respektovat pokyny pořadatelů týkající se rozsazení diváků v souladu s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

4. Divácká kapacita

Maximální divácká kapacita se bude řídit závaznými opatřeními aktuálně platnými v den utkání (dle informací MZČR může být na akcích ve vnitřních prostorách od 1. 8. až 3 000 diváků – více oficiální zpráva MZČR)

AKTUÁLNÍ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ÚČASTI DIVÁKŮ NA PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍCH BUDE KLUB ZVEŘEJŇOVAT PŘED KAŽDÝM DOMÁCÍM PŘÍPRAVNÝM UTKÁNÍM NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH A SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH KLUBU A VYHRAZUJE SI PRÁVO MĚNIT PODMÍNKY DIVÁCKÉ ÚČASTI V ZÁVISLOSTI NA OBECNĚ ZÁVAZNÝCH OPATŘENÍCH VYDÁVANÝCH VLÁDOU ČR A DALŠÍMI PŘÍSLUŠNÝMI INSTITUCEMI.

HC VÍTKOVICE RIDERA SI VYHRAZUJE PRÁVO VÝŠE ZMÍNĚNÉ INFORMACE AKTUALIZOVAT ČI ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DANÁ OPATŘENÍ PLATNÁ V DEN UTKÁNÍ.

Poznámka:

Informace týkající se permanentních vstupenek na sezonu 2021/2022 zveřejní klub ihned, jakmile budou známy podmínky pro účast diváků na soutěžních utkáních v rámci extraligy ledního hokeje.

Vstupenky na domácí zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA
v základní části TELH 2021/2022