Vstupenky na bitvu se Spartou jdou do prodeje. Play off začíná už v pondělí!

V pondělí vypukne první část vyřazovacích bojů. Vítkovice v předkole vyzvou Spartu a o třaskavý souboj je postaráno. První dvě utkání hostí OSTRAVAR ARÉNA v pondělí a v úterý, vždy v 17:00 hodin. Vstupenky na obě utkání jsou už nyní v prodeji.

HC Vítkovice RideraBoj o mistrovský pohár začíná. Vítkovice si pro úspěch musejí dojít z předkola. Jejich prvním soupeřem v play off je pražská HC Sparta PrahaSparta. Série hraná na tři vítězné zápasy začíná v Ostravě a hraje se už v pondělí a v úterý, vždy od 17 hodin v OSTRAVAR ARÉNĚ.

Vstupenky na první dva domácí zápasy předkola play off jdou do prodeje. Ostravský klub nijak nezdražil vstupné, oproti zápasům základní části, připravil také zvýhodněný balíček na obě utkání. Jeden zápas play off tedy bude v předkole stát 249 Kč, zvýhodněný balíček na obě utkání bude stát 439 Kč. Zvýhodněného balíčku se dočkají i dětští fandové do 15 let a nad 120 cm výšky. Jednozápasová vstupenka pro děti stojí 49 Kč, dětský balíček na první dva zápasy play off stojí celkem 69 Kč.

Vstupenky na play off Vítkovice – Sparta Praha se prodávají primárně online v síti Ticketportal, a to samozřejmě na internetu nonstop a také na prodejních místech Ticketportal (dle otevírací doby jednotlivých míst). Na pokladnách OSTRAVAR ARÉNY budou k dostání až ve dny zápasů, tedy v pondělí 11. a v úterý 12. března, vždy od 9 hodin.

Permanentkáři, kteří si před sezonou zakoupili celosezonní karty s platností na play off mají samozřejmě vstup na zápasy play off zcela zdarma bez nutnosti jakékoli aktivace, rezervace či doplatku.

Sektor hostí je od začátku play off opět sektor C1 za bránou hostí. Během vyřazovací části bude sektor na všechna utkání vytažen a k dispozici.

Generali play off 2019

Předkolo

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC SPARTA PRAHA
11. 3. a 12. 3., vždy 17:00, OSTRAVAR ARÉNA

Vstupenky

Balíček na obě utkání: 439 Kč (219,50 Kč/zápas) – KOUPIT

Jednozápasové vstupné: 249 Kč – KOUPIT

Dětské vstupné – balíček: 69 Kč (34,50 Kč/zápas) – platí pro děti do 15 let (do dovršení 15. roku věku)

Dětské vstupné – jednozápasové: 49 Kč – platí pro děti do 15 let (do dovršení 15. roku věku)

Pozn.: Děti do 120 cm výšky mají vstup na utkání zdarma bez nároků na místo

Prodej

Online v síti Ticketportal – nonstop + prodejní místa Ticketportal (dle otevírací doby prodejních míst)

Na pokladnách OSTRAVAR ARÉNY vždy jen v pondělí 11. 3. a v úterý 12. 3. od 9:00 hodin

Informace pro permanentkáře s kartou jen na základní část

V případě zájmu o rezervaci na zápasy play off majitelů permanentek pouze na základní část – kontaktujte ekonoma klubu na: lenka.lazarova@hc-vitkovice.cz     Rezervace pro majitele permanentek na základní část lze uplatnit pouze do neděle 10. 3. do 23:59 hodin, poté jsou rezervace uvolněny.
(majitelé permic s platností pouze na základní část mají možnost pouze rezervovat si své místo – pro vstup na utkání je potřeba zakoupit lístek v plné ceně bez nároku na jakoukoli slevu)

Prodej

Online v síti Ticketportal / BALÍČKY PŘÍMO ZDE / nonstop + prodejní místa Ticketportal (dle otevírací doby prodejních míst)