Vítkovičtí třeťáci vyhráli vsetínský Lapač Cup

Jednoznačným vítězstvím skončil pro žáčky třetí třídy HC VÍTKOVICE STEELturnaj Lapač Cup ve Vsetíně. Svěřenci trenéra Jaroslava Vlka vyhráli všech sedm utkání a přivezli do Ostravy cennou trofej.

Vítkovičtí třeťáci obstáli v konkurenci sedmi soupeřů. Ve dvou dnech vyhráli všech sedm zápasů, přičemž neztratili ani bod a stali se tak jednoznačnými vítězi turnaje na ledě někdejšího šestinásobného extraligového mistra. Za zmínku jistě stojí tři vysoké výhry. Vítkovičtí hokejisté přehráli Třebíč 19:2, Nový Jičín 20:7 a domácí Vsetín 16:4. Celkem logicky se tak hráči Vítkovic dostali i do all stars turnaje. Nejlepším hráčem celéhu turnaje byl vyhlášen Sebastian Glas, nejužitečnějším hráčem pak Marek Hořínek.

„Máme radost, že se nám turnaj takto povedl. Je to pro naše hráče obrovský úspěch a motivace do dalších zápasů,“ komentoval výhru trenér Jaroslav Vlk.

Výsledky 3. třídy Vítkovic na Lapač Cupu 2014

HC VÍTKOVICE STEEL – HC RT TORAX Poruba 5:4
HC VÍTKOVICE STEEL – LHK Jestřábi Prostějov 7:5
HC VÍTKOVICE STEEL – SK Horácká Slávia Třebíč 19:2
HC VÍTKOVICE STEEL- PSG Zlín 12:2
HC VÍTKOVICE STEEL – HK Nový Jičín 20:7
HC VÍTKOVICE STEEL – HC Uherské Hradiště 10:5
HC VÍTKOVICE STEEL – VHK Vsetín 16:4

Sestava HC VÍTKOVICE STEEL

Bednář Jakub, Vávra Štěpán – Glas Sebastian, Šindelář David, Glas Filip, Mikunda Jakub, Čuba František, Vodvárka Andrej, Hořínek Marek, Urbiš Alan, Juříčková Barbora, Jasinski Michal, Řehulka Michal, Dorazil Vojtěch.

Trenéři: Jaroslav Vlk, Radovan Glas
Vedoucí družstva: Petr Juříček