Vítkovičtí mladíci ve výběrech U15 i U16

Vítkovičtí hokejisté do 15 a do 16 let dostali pozvánky na výběrové reprezentační kempy a mohou tak zabojovat o své místo pro reprezentační a mezinárodní zápasy.

HC Vítkovice RideraDeset hráčů rovnou a jeden náhradník. Tolik hokejistů HC VÍTKOVICE RIDERA nominovali trenéři Václav Števček a Libor Polášek na kemp regionálního výběru VTM do Karviné. Vítkovičtí hráči kategorie U15 tak bojují o místo v týmu, který na konci ledna čeká zápasové soustředění v Chebu a Karlových Varech. Mezi nominovanými jsou: Filip Juříček, Matěj Přibyl, Matyáš Melovský, Jakub Macho, Dominik Petr, Adam Veřmiřovský, Filip Řepa, Daniel Kosina, Denis Puchala, Marian Münch. Mezi náhradníky je Petr Kelnar.

Bohaté zastoupení mají Vítkovice i v širším výběru reprezentace do 16 let pro kemp v Hodoníně, kde se Češi střetnou s výběrem Slovenska. Povoláni byli Alex Kotásek, Tomáš Machů a Ondřej Cubo. Hráči budou bojovat o nominaci na turnaj ve Finsku. Další vítkovičtí reprezentanti Marek Brada s René Smolkou sice do Hodonína pozváni nebyli, ale ti by ve Finsku nakonec chybět neměli.