Vítkovičtí hráči zavítají na Létofest 2019 – UŽ TENTO PÁTEK

Také letošní ročník hudebního festivalu Létofest ozdobí účast vybraných hráčů HC VÍTKOVICE RIDERA, kteří zavítají v Dolní oblasti Vítkovice i na podium a budou se podepisovat fanouškům hudby i hokeje. V pátek se těšíme pod vysokými pecemi vítkovických železáren.

Létofest je velká putovní hudební party, která v létě objíždí celé Česko. Hudebním fanouškům v letošním vydání nabízí ve dvou dnech koncerty skupin jako MIG 21, Mandrage, Pražský výběr, Wanastowy Vjecy, Divokej Bill, Monkey Business, Horkýže Slíže a dalších – no prostě hudební všehochuť toho nejlepšího z české i slovenské hudební scény.

Létofest je ale také o celkové zábavě. Pod patronátem Hitrádia Orion zavítá do Ostravy o víkendu 9. a 10. srpna, dějištěm bude Dolní oblast Vítkovice. Kromě hudebního nářezu se mohou návštěvníci těšit i na zajímavý doprovodný program, jehož součástí budou i hráči HC VÍTKOVICE RIDERA.

Stejně jako loni, také letos budou extraligoví hokejisté Vítkovic na Létofestu patřit k zajímavým ozdobám víkendu. Den před odjezdem na turné do Švýcarska se v pátek 9. srpna nejprve na podiu a pak také při autogramiádě představí čtveřice útočníků Šimon Stránský, Patrik Zdráhal, Jan Schleiss a Dominik Lakatoš. A budou mít připraveny pro fanoušky v hledišti i drobné dárky z kolekce Fanshopu HC VÍTKOVICE RIDERA, který navíc bude mít v areálu také svůj stánek, takže i hudebního festivalu budou moci hokejoví fanoušci využít k nakoupení výbavy na blížící se sezonu.