Vítkovice se předvedou v komentovaných trénincích pro veřejnost

Ve čtvrtek a v sobotu dovolí hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA nahlédnout pod pokličku své přípravy na rozhodující fázi sezony. Extraligové mužstvo zpřístupní dva své tréninky veřejnosti, oba budou navíc i komentované.

Vítkovičtí hokejisté během olympijské přestávky budou také dobíjet baterky. Během kondičního týdne budou polykat tvrdé tréninkové dávky jak na ledě, tak mimo něj. Fandové budou mít jedinečnou šanci podívat se, jak tréninky vypadají. Ostravské extraligové mužstvo nabídne svým příznivcům dva komentované tréninky v rámci olympijského festivalu Ostrava.

„Bude to atraktivní jak pro fanoušky, tak také pro nás, protože to není zcela běžná věc. V každém případě ale nemáme v plánu komentované tréninky jen tak, jak se říká, odjezdit. Naopak, budeme v plném tempu přípravy na play off,“ připomíná hlavní trenér Jakub Petr, který bude po celou dobu obou komentovaných tréninků mít u sebe mikrofon, díky kterému bude moci všem fanouškům komentovat dění na ledě.

„Zveme všechny naše příznivce! Během kondičního týdne budeme běžně trénovat v Multifunkční hale, ale komentované tréninky budeme absolvovat na ploše OSTRAVAR ARÉNY a každý návštěvník olympijského festivalu je vítaný,“ láká kouč Petr.

První komentovaný trénink A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA je na programu ve čtvrtek 15. února od 17 do 18 hodin. Druhý komentovaný trénink se uskuteční v sobotu 17. února od 16 do 17 hodin.