Vítkovice s fanoušky podesáté vyšláply na Pustevny (+VIDEO)

Jubilejní desátý ročník společného výšlapu hráčů a fanoušků HC VÍTKOVICE RIDERA na Pustevny se vydařil. Počasí vydrželo a všichni, kteří do Beskyd dorazili si užili modro-bílé dopoledne.

Bez čtyř hráčů kompletní aktuální kádr Vítkovic vyrazil s fanoušky v sobotu na Pustevny. Chyběli jen Rastislav Dej (narození dcery), Blaž Gregorc (individuální příprava mimo ČR), Radim Toman (nemoc) a Jan Schleiss (svatba sestry). Společně s hráči a fanoušky vyrazili do kopce i trenéři A-týmu a také několik mládežnických hráčů a trenérů. Počet fandů sice určitě nepřekonal rekordy z minulých let, na druhé straně na tradiční výšlap a posezení s hráči vyrazili ti věrní, kteří doopravdy chtěli, a tak si modro-bílé dopoledne v horách užili opravdu všichni.

Cíl byl, stejně jako před rokem, v restauraci u horní stanice Lanovky na Pustevnách, kde byli hráči  i trenéři následně k dispozici v rámci autogramiády.

Výšlap hokejistů HC VÍTKOVICE RIDERA s fanoušky na Pustevny je tradicí od roku 2010, jde nejen o první seznámení se fanoušků s kádrem na novou sezonu, ale také vzájemným zážitkem mezi hokejisty a jejich příznivci, možnost si neformálně popovídat, vyfotit se a v neposlední řadě jde o symbolické přivítání léta.