Vítkovice po čtyřech letech ve čtvrtfinále! Vstupenky na boj s Kometou od středy

Potřebujeme každého správného ostravského fanouška! Po čtyřech letech hrajeme čtvrtfinále a proti nám bude stát mistrovská Kometa Brno! Začínáme doma a v OSTRAVAR ARÉNĚ potřebujeme mohutnou podporu!

HC VÍTKOVICE RIDERA se chystá na čtvrtfinále Generali Play Off. Soupeřem Ostravanů nebude nikdo jiný, než úřadující mistr Kometa Brno. Série začíná na ledě OSTRAVAR ARÉNY 13. a 14. března a domácí potřebují podporu každého fanouška. Klíčová část sezony je tady a pokud má být z vítkovického pohledu úspěšná, musí být na 100% od hráčů na ledě i na 100% od fanoušků v hledišti. Prodej vstupenek na domácí utkání Vítkovic začíná ve středu 7. března.

Čtyři roky bez čtvrtfinále

Naposledy se Vítkovice dostaly do čtvrtfinále na jaře 2014. Po úspěchu nad Libercem v předkole vyzvaly Spartu Praha v emotivní sérii, ve které nakonec favorit slavil postup. Od té doby se Ostravané marně snažili dojít přes předkolo, jednu sezonu dokonce zůstali zcela bez play off. V letošním extraligovém ročníku ale své místo mezi osmi nejlepšími týmy v boji o mistrovský titul jednoznačně získali! Ze 4. místa se ziskem 92 bodů.

Čtvrtfinále – prvním soupeřem mistrovská Kometa

Bude hodně ostrá bitva. Vítkovice v prvním kole vyřazovacích bojů narazí na mistra. Kometa Brno si brousí zuby na obhajobu zlata, tomu ale chtějí Ostravané udělat přítrž. Sami chtějí psát svůj příběh. Premiérové play off střetnutí mezi dvěma moravskými kluby ze severu a jihu bude mít náboj a šťávu.

Pohotovost pro všechny vítkovické fandy!

Domácí prostředí musí zůstat domácímu klubu, v play off to platí dvojnásob. Vítkovice vybojovaly pro sebe výhodu svého ledu a prostředí pro úvod i pro případnou rozhodující bitvu čtvrtfinále a fanoušci by je neměli nechat v boji osamocené. Brňané budou mít ve svém domácím stánku jasně navrch, ale je zcela na Ostravanech a každém fanouškovi Vítkovic, jak to bude vypadat v jeho domácí OSTRAVAR ARÉNĚ. „O Kometě nemusíme ani mluvit, mají tam hodně bouřlivé publikum a výbornou atmosféru. A tak, jako se náš tým bude snažit Kometě vyrovnat herně, ideálně být lepší. Tak stejná výzva by to měla být i pro naše fanoušky. Já věřím, že naši fandové teprve teď ukážou, jak za námi stojí, že vyprodají naši krásnou Arénu a že se tady neuskuteční žádná invaze hostujících fanoušků, ale když vstoupíme na led, že nám z atmosféry vítkovických fanoušků poběží mráz po zádech. A že to na vlastní kůži pocítí také soupeř,“ vzkazuje všem fandům kouč Jakub Petr.

Prodej vstupenek na domácí zápasy začíná ve středu 7. 3.

Předprodej vstupenek na domácí úvodní zápasy čtvrtfinále začíná ve středu 7. března v 9 hodin. Prodávat se bude souběžně jak online v síti Ticketportal, tak na pokladně OSTRAVAR ARÉNY u hlavního vchodu. Jako první jdou do prodeje zvýhodněné balíčky na obě utkání za celkovou cenu 698 Kč (to znamená 349 Kč za jeden zápas). Prodej balíčků skončí v neděli 11. března a od pondělka 12. března budou v prodeji pouze jednozápasové vstupenky za 399 Kč. Maximální počet vstupenek na osobu je 10. Více o prodeji vstupenek zde: INFORMACE O PRODEJI VSTUPENEK NA PLAY OFF

Ostravo! Ukaž, že jsi hokejová!

Návštěvnost vítkovických zápasů v základní části atakovala průměr 7 000, play off je vyvrcholením sezony. Není na co čekat a v souboji s mistrovskou Kometou a i jejím fanoušky bude potřeba každého jednoho vítkovického fandu. „Moc děkujeme všem našim fanouškům za přízeň v základní části. Teď ale jde o rozhodující fázi sezony a potřebujeme každého fandu. Věříme, že teď teprve Ostrava ukáže, jak moc je hokejová. Máme nádhernou komfortní Arénu, máme jako jediní zábavní fanzónu před každým zápasem, která navíc pro play off projde mírnou obměnou. Máme připravený vylepšený zápasový program a další doprovodné akce. A do toho všeho hrajeme s obhájcem mistrovského titulu. Teď už není na co čekat, žádný vítkovický fanda by neměl chybět,“ burcuje prezident HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl.

Čtvrtfinále Generali Play Off 2018

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno