Vítkovice – Kladno: Informace ke vstupenkám

V neděli hostí Vítkovice v OSTRAVAR ARÉNĚ Kladno, o vstupenky na utkání je enormní zájem. Přinášíme informace o prodeji vstupenek.

Návrat Kladna do Extraligy i se svou největší hvězdou, českým i světovým hokejovým fenoménem Jaromírem Jágrem, vyvolal pro první zápas na ostravském ledě enormní zájem fanoušků. Vítkovice hostí Kladno o tomto víkendu – v neděli 3. listopadu od 16 hodin.

HC VÍTKOVICE RIDERA tradičně nabízí téměř kompletní nabídku vstupenek v online prodeji v síti Ticketportal. Fandové nezaháleli a hojně zkupovali vstupenky už v předprodeji. Prodej vstupenek online se tak blíží vyprodání. V den utkání půjdou do prodeje online v síti Ticketportal případné nevyzvednuté rezervace vstupenek, což znamená, že existuje určitá šance nakoupit online vstupenky i v den zápasu. Kolik kusů uvolněných rezervací bude, bude známo až v den zápasu.

V DEN ZÁPASU MINIMÁLNĚ 350 VSTUPENEK NA POKLADNĚ

Každopádně vstupenky na zápas Vítkovice – Kladno budou s jistotou v prodeji v samotný den utkání na pokladně OSTRAVAR ARÉNY. Do prodeje půjde minimálně zhruba 350 vstupenek do sektoru C2, který jako kotel domácích není z bezpečnostních důvodů vůbec nabízen v online prodeji. Vstupenky do sektoru C2 jsou přitom pouze za 219 Kč.

Pokladna OSTRAVAR ARÉNY u hlavního vchodu – od ulice Závodní – bude otevřena v neděli od 9:00 hodin.

HC VÍTKOVICE RIDERA si vyhrazuje právo ukončit jak online prodej, tak prodej vstupenek na pokladně ve chvíli, kdy dojde k maximálnímu naplnění kapacity Arény, a tedy vyprodání zápasu.

O vývoji prodeje vstupenek bude HC VÍTKOVICE RIDERA informovat prostřednictvím svých mediálních kanálů v průběhu neděle.