Vítkovice čeká poslední předsezónní akce

Od středy do pátku se náš tým zúčastní tradičního Tatranského poháru, který se letos výjimečně hraje i jako Cassovia Cup a půjde o jednu z posledních prověrek před sezonou. Po zápasech v Košicích nás totiž čeká už jen Zlín a 9. září ostrý start proti Mladé Boleslavi.

Vítkovice budou v Košicích obhajovat vítězství z posledních dvou ročníků a jejich soupeři budou týmy Popradu, Košic a francouzský Rouen. „Kvalita obou slovenských týmů je dobrá, patří k tomu lepšímu na Slovensku. Uvidíme, co Francouzi, o kterých nemám moc informací. Ale nečekám, že by to byla nějaká špička,“ řekl k obsazení turnaje trenér Alois Hadamczik, který nebude mít k dispozici kompletní kádr. Václava Varaďu a Lukáše Krenželoka sužují zdravotní problémy a mladíci Petr Strapáč a Ondřej Roman jsou na akci reprezentační dvacítky.

Ostatní hráči dostanou šanci říct si o místo v sestavě. Jde o jednu z posledních příležitostí a především pro mladší hráče by to měla být pořádná výzva.

„Kromě těch čtyř hráčů jedou na turnaj všichni ostatní. Vzal jsem sebou i obránce Holíka ze Sarezy. Bereme to jako přípravu, takže vítězství není až tak důležité. Všichni dostanou šanci si zahrát a záleží, jak se k tomu kdo postaví. V sestavě mám ještě několik otazníků a ty bych chtěl v Košicích vyřešit,“ dodal Alois Hadamczik.

Z turnaje vám budeme přinášet pravidelné informace.

Přečtěte si také:

Prvním turnajovým soupeřem je Poprad