Víkendový Létofest okoření vítkovická účast

Pod vysokými pecemi v Dolní oblasti Vítkovice se o víkendu odehraje velká hudební show. Létofest Tour 2018 přiveze v pátek 10. a v sobotu 11. srpna do Ostravy velikány, jakými jsou kapely Kabát, Wanastowi Vjecy, No Name, Chinaski, Mig 21 nebo Anna K. S permanentkou HC VÍTKOVICE RIDERA na novou sezonu máte výraznou slevu na vstupenky na tuto jedinečnou podívanou a během Létofestu se pak přímo na místě můžete potkat se samotnými hráči Vítkovic.

HC Vítkovice RideraLétofest 2018 o víkendu rozproudí Ostravu a Dolní oblast Vítkovice. Kapely a interpreti jako Kabát, Wanastowi Vjecy, No Name, Chinaski, Mig 21 nebo Anna K budou zlatými hřeby programu, nebude chybět ani dobré jídlo a pití a to vše v neopakovatelném industriálním prostředí vysokých pecí Vítkovických železáren.

Součástí programu bude v sobotu i účast samotných hráčů HC VÍTKOVICE RIDERA, těšit se můžete na Rostislava Olesze, Ondřeje Romana, Patrika Bartošáka a Jakuba Lva. Ti přijdou na řadu po vystoupení Anny K. Přímo na místě nebude chybět stánek Fanshopu HC Vítkovice. Autogramiáda přítomných hráčů bude samozřejmostí!

Vítkovičtí hráči vystoupí přímo na podiu hlavní stage v sobotu v 16:15 po koncertě Anny K. Poté bude následovat autogramiáda hráčů u stánku fanshopu.