Víkendové zápasy budou věnovány moravskoslezským policistům

O víkendu čeká vítkovické fanoušky hned dvojitá porce domácích extraligových utkání. V sobotu 12. ledna od 16:00 nastoupí HC VÍTKOVICE RIDERA k derby s třineckými Oceláři a hned v neděli 13. 1. následuje, rovněž od 16:00, duel s Karlovými Vary. Obě tato utkání přitom budou věnována jako pocta příslušníkům Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje, kteří se svědomitě starají o bezpečnost v našem regionu.

Fanoušci se tak mohou o víkendu těšit kromě hokeje i na prezentaci speciální policejní techniky, výstroje, výzbroje i policejních vozů a motocyklů. Před sobotním utkáním navíc proběhne slavnostní akt ocenění dvou policistů, kteří k záchraně občanů nasadili vlastní život.

„Víme, že nejsme první v republice, ani extralize, kdo takovou akci pořádá, ale na druhé straně sdílíme názor, že vyzdvihnout práci naší policie je důležité a přínosné. Jsme rádi, že budeme moci vzdát poctu příslušníkům, kteří jsou i za nás schopni nasadit vlastní životy,“ říká prezident HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl. Podobné akce pravidelně pořádá například hokejová Sparta, její hráči při takových utkáních oblékají i speciální dresy. „O tom samozřejmě víme, ale vzhledem k tomu, že letos náš tým obléká i třetí sadu dresů a speciální výroční dresy oblékl při oslavě 90. výročí založení našeho klubu, rozhodli jsme se letos ještě od tohoto záměru upustit. Chceme tomu ponechat jedinečnost. Věřím, že akce bude úspěšná a že se nebude jednat o jediný podnik tohoto druhu, takže jsem přesvědčený, že i v budoucích sezonách budeme moci připravit speciální dresy věnované jen této akci,“ dodává Handl.

víkend S moravskoslezskou policií

(sobota 12. 1., 16:00 / NEDĚLE 13. 1., 16:00)

Na zápasy s Třincem i Karlovými Vary jsou v prodeji zvýhodněné balíčky vstupnek – 2 zápasy za 349 Kč celkem (dětský balíček 69 Kč celkem). Jednorázové vstupenky za klasickou cenu i zvýhodněné balíčky jsou v prodeji buď online v síti Ticketportal, nebo na pokladně OSTRAVAR ARÉNY – buď v den domácího zápasu Vítkovic (od 9:00 hodin) nebo každý všední den od 13 do 17 hodin.