VIDEO: Rostislav Olesz a Roman Szturc hvězdami srazu „driftařů“

Velká driftovací party Driftex day Libros 2018 měla i vzácnou hokejovou návštěvu. Skvělou automobilovou podívanou navštívili i hráči Vítkovic Rostislav Olesz a Roman Szturc.

Stovky automobilových nadšenců obsadily Centrum bezpečné jízdy Libros v Ostravě-Přívoze, aby si užily velkou driftovací party s názvem Driftex day Libros 2018. Mezi nepřeberným množstvím našlapaných aut i obřích nákladních kolosů se vyjímali hráči HC VÍTKOVICE RIDERA Rostislav Olesz a Roman Szturc.

Kapitán vítkovických hokejistů Rostislav Olesz dokonce přivezl na sraz svůj sportovně upravený vůz Subaru, který nechyběl mezi vystavenými auty.

„Jak Rosťa Olesz, tak Roman Szturc jsou velkými automobilovými fanoušky. Společnost Libros, v jejímž areálu se akce konala, je navíc naším partnerem, takže je všem jasné, proč jsme si takovou událost nemohli nechat ujít,“ osvětluje prezident HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl.

„Já osobně jsem tady už druhým rokem. Známe se s pořadateli Driftex Day, líbí se mi auta, líbí se mi rychlost, voní mi to tady, takže na takové akci se vždy rád ukážu,“ září Roman Szturc, který dokonce v minulém roce na stejné akci řídil vůz Subaru spoluhráče a kamaráda Rostislava Olesze. „Loni jsme jezdili, takže jsme si vyzkoušeli i driftování a bylo to skvělé,“ usmívá se Szturc.

„Jsme tady kvůli autům. Je to úžasná věc, možnost pro fanoušky aut, ale i hokeje. Tady v Centru bezpečnosti Libros si navíc každý může vyzkoušet bezpečnostní jízdu, jak se auto chová na vodě a při dalších situacích, které můžou každého řidiče i v běžném provozu potkat, takže je to nejen o zábavě, ale i o skvělé zkušenosti,“ doplňuje kapitán Vítkovic Rostislav Olesz.

Vítkovickou účast doplnilo i vystoupení roztleskávaček z Fit&Fun Cheerleaders Ostrava, které pravidelně vystupují na domácích zápasech HC VÍTKOVICE RIDERA.