Vedení HC se sešlo se zástupci Fanclubu

Schůzka vedoucích představitelů hokejového klubu a stále ještě současného vedení Fanclubu HC Vítkovice měla za úkol zhodnotit uplynulou sezonu a probrat plány, možnosti a cíle v oblasti fandění a atmosféry na domácích utkáních Vítkovic v nadcházející sezoně i do budoucích let.

Sezení mezi zástupci HC VÍTKOVICE RIDERA a Fanclubu HC Vítkovice se nakonec protáhlo na tři hodiny. Hokejový klub reprezentoval prezident Petr Handl a generální manažer a hlavní trenér Jakub Petr, přítomen byl i Vedoucí středisek OSTRAVAR ARÉNA, Multifunkční hala a Atletická hala VÍTKOVICE ARÉNA Pavel Sikora, aby byla zajištěna pokud možno co nejlepší spolupráce i s domovským stánkem vítkovických hokejistů.

Užší vedení Fanclubu HC Vítkovice zhodnotilo sezonu po fanouškovské stránce z vlastního pohledu, předneslo návrhy do budoucích let. Probírána byla i některá sporná témata a vůbec celková koncepce, jak se pokusit udržet výbornou návštěvnost domácích zápasů HC VÍTKOVICE RIDERA z uplynulé sezony a při nejlepším ještě vylepšit atmosféru a bouřlivost v prostředí ostravského paláce.