V pátek doma se Soči: Technické informace pro fanoušky

Hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA odehrají v tomto týdnu hned dva domácí zápasy v rámci Přípravy 2018. Atraktivní a fanouškovsky velice exponované zápasy i přes letní termíny. V úterý 14. srpna přivítají Ostravané na svém ledě v derby Oceláře z Třince,  v pátek se na ledě OSTRAVAR ARÉNY představí ruský celek HK Soči z KHL. Přinášíme přehled podstatných informací, které se k těmto utkáním vztahují.

 

Příprava 2018

HC VÍTKOVICE RIDERA – HK Soči

pátek 17. 8., 17:00, OSTRAVAR ARÉNA

HC VÍTKOVICE RIDERA
-
HK Soči

 

Vstupenky

Cena: 50 Kč, děti do 120 cm výšky zdarma, majitelé permanentek aktivovaných na sezonu 2018/2019 zdarma

Prodej: pokladny OSTRAVAR ARÉNY (u všech tří vstupů – od ulice Ruské, od ulice Závodní, od hotelu Clarion) – v den utkání od 15:30 hodin

Online prodej v síti Ticketportal

Paralelně s prodejem vstupenek na pokladně probíhá i prodej permic, a to konkrétně pouze na pokladně číslo 5 (v den utkání také od 15:30 hodin) – vstup od hotelu Clarion.

 

 

Parkování

Omezení pouze u parkoviště C (ve směru od hotelu Clarion) – kvůli výkopovým pracím. Příjezd přes „zadní“ závoru přímo naproti atletické haly.

 

Hlediště

Z důvodu rekonstrukcí skyboxového patra budou horní řady sektorů A1 – A5 a B1 – B5 uzavřeny (od řady 14 výše). HC VÍTKOVICE RIDERA i VÍTKOVICE ARÉNA prosí fanoušky o dodržování zákazu vstupu do prostorů vyhrazeného páskou (výjimkou pouze kameramani s novinářskou akreditací pro pohyb na kamerové platformě na sektoru A3). Majitelé permanentek na místa, která jsou ve vyhrazeném prostoru si mohou sednout na libovolné místo mimo zakázaný prostor.

 

Bufety

Budou otevřeny vybrané bufety

 

Fanzóna

Během utkání se nebude realizována předzápasová fanzóna před Arénou

 

Fanshop

Kamenná prodejna Fanshopu HC Vítkovice u hlavního vchodu do OSTRAVAR ARÉNY bude otevřena v den utkání od 12 hodin, po celou dobu zápasu a 1 hodinu po skončení zápasu.

 

Otevření arény

OSTRAVAR ARÉNA se otevírá pro fanoušky vždy 1 hodinu před začátkem zápasu, tedy v 16:00 hodin.