V pátek po Spartě se těšte na Staré gardy

Extraligový duel mezi Vítkovicemi a Spartou nebude jediným bodem pátečního hokejového menu. Po skončení mistrovského utkání přijde na řadu souboj starých gard: Hvězdy vítkovické historie 90. let vyzvou veterány slovenské Dubnice. Vstup je zdarma!

Také Stará Garda HC VÍTKOVICE RIDERA už zahájila sezonu. Po vítězném turnaji v Třinci přichází na řadu domácí premiéra. Tu obstará v pátek 8. prosince souboj s Dubnicí, který bude následovat hned po extraligovém zápase mezi Vítkovicemi a Spartou.

Pátek 8. 12., Stará Garda Vítkovic proti Dubnici, cca 20:00

„Rádi bychom, aby na naše utkání dorazilo co nejvíce fanoušků, takže jsme se domluvili, že jej odehrajeme hned po skončení extraligového zápasu Vítkovic se Spartou. Věříme, že fandové vydrží v Aréně a podívají se i na náš zápas,“ říká někdejší výtečný útočník Lumír Kotala, který od této sezony zastává post trenéra vítkovické Staré Gardy.

Premiéra Rostislava Klesly ve vítkovickém dresu

Vítkovičtí veteráni vyrukují na Dubnici s tím nejlepším, co mají k dispozici. Chybět tak nebudou borci jako David Moravec, Pavel Šebesta, Pavel Zdráhal, Aleš Tomášek a další. Svou premiéru v dresu vítkovické staré gardy absolvuje také někdejší hráč NHL a bývalý kapitán extraligového Třince, obránce Rostislav Klesla.

Dubnica – líheň pro trenčínskou Duklu

V kategorii starých gard patří Dubnica k tomu nejlepšímu, co Slovensko nabízí. Městečko nedaleko Trenčína je domovem řady výborných bývalých i současných hokejistů a je v podstatě líhní talentů pro trenčínskou Duklu. Dres staré gardy v Ostravě obléknou mimo jiné Roman Chatrnúch, Marian Tomík, ale především Ján Pardavý.

Fanoušci mohou zůstat v hale, vstup je zdarma

Oproti nedávnému zápasu starých gard Vítkovic s Třincem po extraligovém derby, nyní není nutné, aby fanoušci opouštěli po extraligovém duelu Vítkovic se Spartou OSTRAVAR ARÉNU. Zápas starých gard, hraný třikrát patnáct minut, bude následovat prakticky okamžitě po skončení bitvy Tipsport Extraligy, předběžně zhruba kolem 20. hodiny. V provozu zůstane i část bufetů v Aréně a také vstupy do Arény od ulice Ruské a od hotelu Clarion. Vstup na zápas starých gard je zdarma.