Týden do zahájení Spengler Cupu 2013! V čem budou hrát Vítkovice?

Do začátku 87. ročníku Spengler Cupu zbývá sedm dní. Vítkovičtí hokejisté ještě musejí v pondělí před Štědrým dnem předehrát zápas s Pardubicemi a pak už se mohou vydat do Davosu vstříc třetí účasti na nejprestižnějším turnaji planety. Vědí už, v jakých dresech budou letos bojovat. Snad nové týmové uniformy navážou na předešlé a budou minimálněstejně úspěšné.

Je tradicí, že na Spengler Cupu mají všichni speciální dresy, které pro týmy vyrábí přímo organizátoři turnaje. Cílem je, aby jednak všechny týmy měly čisté a slavnostní pohárové uniformy a také je za tím další zvláštnost, kterou jsou týmoví sponzoři. Proto také na dresech žádného z týmů není možno vidět sponzory z národní soutěže, ale jen exkluzivní partnery Spengler Cupu.

Také v roce 2013 je přieděleným sponzorem Vítkovic automobilka Škoda, nejde ovšem přímo o mladoboleslavskou pobočku, nýbrž o značku německého koncernu VW. Každopádně pomineme-li otázku sponzorů, jsou Vítkovické dresy pro 87. ročník turnaje o Spenglerův pohár velice povedené. No, vždyť každý fanoušek může posoudit sám.