Turnaj 3. tříd Ostraváček 2017 o víkendu ve Vítkovicích

Velký turnaj v minihokeji hráčů ročníku 2008 a mladších hostí o víkendu Multifunkční hala OSTRAVAR ARÉNY. Druhý ročník turnaje Ostraváček je znovu hojně obsazen a neztrácí punc mezinárodního podniku.

Přesně 24 týmů z Česka, Slovenska, ale i z Ukrajiny budou od pátku do neděle svádět boj na velkém turnaji v minihokeji 3. tříd na ledě Multifunkční haly OSTRAVAR ARÉNY. Domácí HC VÍTKOVICE RIDERA v poli startujících na turnaji Ostraváček 2017 samozřejmě nechybí, svěřenci trenérů Jaroslava Vlka a Jiřího Majerka budou chtít opět zabojovat o nejvyšší příčky.

Turnaj hokejových žáčků Ostraváček 2017 pořádá projekt olympijského vítěze a mistra světa Davida Moravce David Moravec Hockey Academy v těsném provázání s HC VÍTKOVICE RIDERA a za vydatné podpory statutárního města Ostrava a Moravskoslezského kraje. Jedná se o největší turnaj hokejistů 3. tříd v České republice. Od pátku 7. dubna do neděle 9. dubna bude sehráno 84 zápasů a kromě toho také řada dovednostních soutěží pro jednotlivé hráče. Vstup na turnaj je samozřejmě zdarma.

Detaily a více o turnaji Ostraváček 2017 najdete ZDE