Sezona úplně nekončí – reprezentace volá

Se závěrem klubové sezony se o slovo hlásí opět reprezentační podniky. Národním týmům začíná finální fáze přípravy na mistrovství světa dospělých i osmnáctiletých, pokračují turnaje mládežnických výběrů.

HC Vítkovice RideraPřestože oficiální klubová sezona HC VÍTKOVICE RIDERA už skončila – po vypadnutí juniorů a A-týmu z play off a ukončení mládežnického mistrovství republiky dorostenců a žáků – ne všem hráčům začala dovolená. Trenéři reprezentačních výběrů nominovali řadu hráčů ostravského celku do přípravy týmů před nadcházejícím mistrovstvím světa dospělých i osmnáctiletých. Pozvánky do výběrů svých věkových kategorií si vysloužili i hráči do 16 let.

Vítkovičtí hokejisté figurují v nominačních listinách nejen v českém národním týmu, ale pozvánku na přípravný kemp reprezentace obdrželi i slovenští legionáři.

Nominace hráčů HC VÍTKOVICE RIDERA do reprezentací

Česko A-tým