Šesťáci ovládli domácí turnaj O Pohár ředitele ZŠ Jugoslávská

Pohár zůstává na domácí půdě. Hokejisté 6. třídy HC VÍTKOVICE STEEL zvítězili v mezinárodním turnaji, jehož záštitu převzal ředitel „jejich“ základní školy. Triumfem tak šesťáci ukončili zlatou sezonu.

Již tradiční turnaj O Pohár ředitele základní školy Jugoslávská byl letos vypsán pro žáky 6. třídy. Ti Vítkovičtí si na soutěž po triumfu v lize mladších žáků hodně věřili a své předsevzetí splnili do puntíku. V celém turnaji jen dvakrát remizovali, ani jednou neprohráli a třikrát zvítězili, čímž získali nejvíce bodů v konkurenci dalších čtyř špičkových klubů a jednoho oblastního výběru. Trenéři Radoslav Kuřidým a Bohumil Kacíř mohli na závěr sezony pochválit všechny své svěřence, nicméně za zmínku stojí skvělé výkony brankáře Nicka Malíka, který se stal dvakrát hráčem utkání.

„Je to fantastický úspěch našich hokejistů, jsme rádi, že pohár pana ředitele zůstal doma a že se vše povedlo na jedničku,“ usmívala se po turnaji jedna z hlavních organizátorů turnaje a zároveň vedoucí mužstva 6. třídy HC VÍTKOVICE STEEL Jana Moškořová.

O Pohár ředitele ZŠ Jugoslávská 2014

HC VÍTKOVICE STEEL – HC Košice 9:1
Hráčem utkání Nick Malík

HC VÍTKOVICE STEEL – PSG Zlín 4:4
Hráčem utkání Ivan Ivan

HC VÍTKOVICE STEEL – Select 49 1:0
Hráčem utkání Nick Malík

HC VÍTKOVICE STEEL – HC Kometa Brno 1:1
Hráčem utkání Jan Moškoř

HC VÍTKOVICE STEEL – HC Sparta Praha 6:4
Hráčem utkání David Pastor

Konečné pořadí

1. HC VÍTKOVICE STEEL
2. HC Kometa Brno
3. HC Sparta Praha
4. Select 49
5. PSG Zlín
6. HC Košice

Sestava HC VÍTKOVICE STEEL: Malík, Doliška – Ivan, Hudeček, Hájek, Moškoř, Tvrdý, Pastor, Kočí, Hranický, Bystroň, Krejsa, Schauer, Lyčka, Plánka, Brada.

Trenéři: Radoslav Kuřidým a Bohumil Kacíř. Vedoucí mužstva: Jana Moškořová.