S permicí sleva na Létofest, kterého se zúčastní i hráči!

Pod vysokými pecemi v Dolní oblasti Vítkovice se v srpnu odehraje velká hudební show. Létofest Tour 2018 přiveze v pátek 10. a v sobotu 11. srpna do Ostravy velikány, jakými jsou kapely Kabát, Wanastowi Vjecy, No Name, Chinaski, Mig 21 nebo Anna K. S permanentkou HC VÍTKOVICE RIDERA na novou sezonu máte výraznou slevu na vstupenky na tuto jedinečnou podívanou a během Létofestu se pak přímo na místě můžete potkat se samotnými hráči Vítkovic a soutěžit o zajímavé ceny.

HC Vítkovice RideraLétofest 2018 v srpnu rozproudí Ostravu a Dolní oblast Vítkovice. Kapely a interpreti jako Kabát, Wanastowi Vjecy, No Name, Chinaski, Mig 21 nebo Anna K budou zlatými hřeby programu, nebude chybět ani dobré jídlo a pití a to vše v neopakovatelném industriálním prostředí vysokých pecí Vítkovických železáren.

Věrní fandové Vítkovic mají letos jedinečnou možnost být na této velké hudební akci za velice zvýhodněných podmínek. Každý majitel permice na novou sezonu totiž může uplatnit výraznou slevu při nákupu vstupenek, a to až do maximálního počtu 10 ks! Vezměte s sebou přátele a užijte si srpnový hudební víkend!

Součástí programu bude v sobotu i účast samotných hráčů HC VÍTKOVICE RIDERA, těšit se můžete na Rostislava Olesze, Ondřeje Romana, Patrika Bartošáka a Jakuba Lva. Ti přijdou na řadu po vystoupení Anny K. Přímo na místě nebude chybět stánek Fanshopu HC Vítkovice. Autogramiáda přítomných hráčů bude samozřejmostí!

Info ke zlevněným vstupenkám na Létofest

Každý, kdo si dobije či zakoupí permanentku, získá unikátní kód, na základě kterého může zakoupit vstupenky na Létofest se slevou 250 Kč za kus. Zároveň na jednu permanentku může zakoupit každý až 10 ks zvýhodněných vstupenek, tzn. že může uspořit až 2 500 Kč.

Při zakoupení permanentky na pokladně dostává každý automaticky unikátní kód, při nákupu online přes Ticketportal se prosím obraťte na e-mail: marketa.tusisova@hc-vitkovice.cz, ze kterého vám na základě čísla dobité či zakoupené permanentky bude zaslán kód v elektronické podobě e-mailem.

Zvýhodněné vstupenky na Létofest potom zakoupíte na www.ticketlive.cz/hcvitkoviceridera, kde zadáte unikátní slevový kód.

Permici už mám, ale kód na slevu jsem nedostal…

Pokud už jste si permici na novou sezonu pořídili, ale unikátní kód jste z nějakého důvodu nedostali, nevadí. Stačí obrátit se na e-mail: marketa.tusisova@hc-vitkovice.cz, ze kterého vám na základě čísla dobité či zakoupené permanentky bude zaslán kód v elektronické podobě e-mailem.

Zvýhodněné vstupenky na Létofest potom zakoupíte na www.ticketlive.cz/hcvitkoviceridera, kde zadáte unikátní slevový kód a máte vystaráno.