Reprezentace v Ostravě: V pátek autogramiáda, v sobotu duel s Ruskem

Česká hokejová reprezentace se vrátila po deseti letech do Moravskoslezského kraje. Ve čtvrtek čeká výběr trenéra Vladimíra Vůjtka duel s Ruskem v Třinci. V pátek se hvězdy národního týmu představí na autogramiádě v Ostravě a v sobotu právě Ostrava hostí ve vítkovické aréně odvetné střetnutí s ruskou sbornou.

Deset let čekala Ostrava na návrat reprezentace. Zájem o zápas tak byl enormní, a to i v Třinci. Národní tým je společně s Rusy v moravskoslezské metropoli od začátku týdne. Ve čtvrtek obě mužstva absolvovala ještě rozbruslení ve Vítkovicích. K večernímu utkání se ale přesouvají do třinecké WERK Arény k prvnímu duelu série Euro Hockey Challenge. Po zápase se pak týmy vracejí na své základny v Ostravě.

V pátek čeká hvězdy národního týmu v čele s trenérem Vladimírem Vůjtkem autogramiáda v restauraci Slezska PUOR nedaleko Poděbradovy ulice v Ostravě – VÍCE ZDE

V sobotu pak vyprodaná OSTRAVAR ARÉNA přivítá Čechy i sbornou komandu, vedenou někdejším vítkovickým útočníkem Olegem Znarokem, v odvetném duelu, který se hraje od 13:30 hodin.

VSTUPENKY NA ČESKO – RUSKO VYPRODÁNY

Prodej vstupenek na obě utkání byl zahájen 18. ledna přednostně pro členy hokejové komunity HOKEJKA, o dva dny později bylo možné vstupenky zakoupit v celé síti Ticketportal.  Tehdy uvolněné vstupenky do prodeje fanoušci vykoupili během 3 dnů.

Všechny další vstupenky uvolněné z technických a partnerských blokací byly vyprodány do 30 minut. Aktuálně je tedy na obě dvě utkání zcela vyprodáno. Pro vyloučení nejasností organizátoři upozorňují, že ve vítkovické aréně byli nuceni z důvodu partnerských aktivit a organizačních náležitostí spojených s produkcí TV přenosu snížit disponibilní kapacitu o zhruba 500 míst k sezení.

"Že bude o vstupenky proti našemu tradičnímu rivalovi zájem jsme očekávali, ovšem skutečnost, že bude vyprodáno v zásadě do 3 dnů od zahájení prodeje, nás přesto mile překvapila. Je možné, že menší množství vstupenek z technických a partnerských blokací se den předem či v den akce ještě objeví v prodeji. Sledujte prosím oficiální sociální účty národního týmu, kde se tuto informaci budete moci případně dozvědět napřímo.  Fanouškům za jejich trvalou podporu národnímu týmu děkujeme a velmi si jí vážíme. Věřím, že oběma týmům zaplněné ochozy připraví báječnou kulisu a že se fanouškům odvděčí předvedenou hrou.  Všem fanouškům, ale též divákům u TV obrazovek přeji, aby si utkání užili," uvádí Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing.

PLÁNOVANÉ AKTIVITY NA UTKÁNÍ S RUSKEM

Program k oběma utkáním připravuje Český svaz ledního hokeje ve spolupráci se svým výhradním marketingovým partnerem, společností BPA sport marketing a.s., a s partnery národního týmu.

V obou arénách hodlají naplno využít stávajícího audiovizuálního vybavení, v Třinci tak fanoušci nebudou ochuzeni o videomapping, který je již pevnou součástí zahájení domácích utkání Ocelářů.

"Na jeho tvorbě spolupracujeme se stejnou společností jako domácí klub, proto zde pozorný divák najde jistou návaznost. V mappingu se též objeví motiv z naší kampaně  hashtagem SPOLEČNĚ TVOŘÍME z května minulého roku, v níž je logo Czech Ice Hockey Team složeno z fotografií fanoušků a hráčů národního týmu,"  poodhalil Petr Nitsche z agentury BPA.

S fankluby se chystá choreo, fanoušci budou moci opět využít tzv. socialwatch, kdy se vybraným fanouškům jejich fotka s vyjádřením podpory národnímu týmu zobrazí na kostce, na obou utkáních bude přichystán sladký dárek v podobě dortíku ve tvaru puku. V pátek 12. února se mohou fanoušci těšit i na autogramiádu vybraných členů týmu a kouče Vladimíra Vůjtka v ostravské restauraci Slezska PUOR.

Na utkání se chystají rovněž partneři národního týmu.  Hlavní partner české hokejové reprezentace, sázková kancelář Tipsport, vyšle vlastní promotým. Ten mimo jiné  přestávce vystřelí mezi diváky míčky a kdo je chytne, ten se následně bude moci těšit na výhry v podobě mobilního telefonu, voucheru na sázení či reprezentačního dresu.

Hostesky Škoda Auto – oficiálního partnera národního týmu – budou malovat vlajky České republiky na obličej, doprovázet je bude maskot ŠKODA – Klement. Škoda auto dále chystá soutěž v tlačení vozů ŠKODA ve spolupráci se svými lokálními prodejci.  V Ostravě budou hostesky rovněž rozdávat skládací harmoniky s logem ŠKODA a vlajkou České republiky na podporu té správné hokejové atmosféry.

Průběžné informace k utkáním a také k dalším aktivitám národního týmu sledujte také  na oficiálních profilech na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitter a Youtube pod jednotným odkazem  „narodnitym“.