Radoslav Tybor Vítkovice neposílí, z osobních důvodů se vrací na Slovensko

Původně avizovaný návrat útočníka Radoslava Tybora do Vítkovic se neuskuteční. Slovenský forvard požádal zrušení kontraktu, příčinou jsou rodinné důvody, kvůli kterým se vrací domů.

Nečekanou komplikaci řeší A-tým Vítkovic. Slovenský útočník Radoslav Tybor, jehož návrat ostravský klub 1. května avizoval, požádal o zrušení smlouvy. „Radoslav Tybor se z rodinných důvodů musí vrátit na Slovensko, proto nás požádal o zrušení smlouvy. V takovém případě jsme samozřejmě vyhověli a ukončili jsme spolupráci dohodou. Mrzí nás to, ale v tomto případě jsou přednější jiné věci, než je hokej,“ uvedl sportovní ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA Roman Šimíček.

Sám Radoslav Tybor se zpátky do Vítkovic, jejichž dres oblékal v letech 2017 až 2019, těšil. „Bohužel z osobních důvodů se vracím na Slovensko, jedná se o rodinnou záležitost a více bych to nechtěl komentovat. Mrzí mě, že se do Vítkovic nevrátím a zároveň děkuji, že klub mé žádosti vyhověl a uvolnil mě,“ vzkázal sám jedenatřicetiletý rodák z Trenčína.