Program přípravných utkání doplnil dvojzápas s Trenčínem

Generálkou na nový extraligový ročník bude Vítkovicím dvojzápas se slovenským celkem Dukla Trenčín. Duely tak doplnily již dříve avizovaných osm utkání. Předzávodní období začíná 3. srpna na domácím ledě s Pardubicemi v rámci turnaje Letní hokejové hry a končí o měsíc později, 3. září na ledě Trenčína.

* – zápasy s Pardubicemi a Olomoucí se hrají v rámci pardubického turnaje Letní hokejové hry

Stáhněte si automaticky aktualizovaný kalendář do vašeho mobilu a nepříjdete o žádný zápas!

Vstup fanoušků na domácí zápasy Vítkovic, počty a případná opatření a omezení a další detailnější informace zveřejní HC VÍTKOVICE RIDERA operativně před jednotlivými zápasy s ohledem na aktuální a platná nařízení či omezení v souvislosti s vývojem pandemické situace v ČR. Děkujeme za pochopení