Přijďte povzbudit čtvrťáky a odneste si domů autogram extraligových finalistů!

Víkend před bezprostředním zahájením bojů o extraligový titul bude ve Vítkovicích patřit dětskému hokeji. Přijďte se podívat a povzbudit malé vítkovické naděje na turnaji 4. tříd O pohár ředitele Základní školy Jugoslávská. Součástí sobotního programu bude autogramiáda pěti hráčů A-mužstva.

Vítkovičtí fandové budou mít příležitost si na chvilku oddychnout od bojů o extraligový titul, ale zároveň podpořit hráče svého milovaného klubu. Mezinárodní turnaj O pohár Ředitele Základní školy Jugoslávská jim nabídne zajímavou podívanou. Na ledě multifunkční haly ostravské ČEZ Arény se představí hráči šesti týmů – Slavie Praha, PSG Zlín, Komety Brno, Oceláři Třinec, Slovanu Bratislava a samozřejmě domácích Vítkovic.

Soutěž hokejových čtvrťáků začíná v sobotu 2. dubna v 8.30 hodin Ocelářským derby mezi Vítkovicemi a Třincem. V 11.30 je pak na programu oficiální slavnostní zahájení turnaje.

Sobota nabídne fanouškům i autogramiádu hráčů A-mužstva, které v pondělí zahájí boje o extraligový titul. Všem vítkovickým příznivcům se budou podepisovat obránci Marek Malík, Pavel Trnka, útočníci Petr Vrána, Jan Káňa a v neposlední řadě také brankář Roman Málek. Autogramiáda proběhne v sobotu mezi 12. a 13. hodinou.

Třešničkou na dortu turnaje bude fakt, že dres vítkovického výběru 4. třídy oblékají synové hráčů A-mužstva – Marka Malíka, Jiřího Burgera i Romana Málka.

Vítěz turnaje O pohár ředitele Základní školy Jugoslávská bude znám v neděli odpoledne.

Všichni fandové vítkovického hokeje jsou srdečně zváni, vstup je pro všechny zdarma! Přijďte povzbudit malé vítkovické naděje v jejich snažení!

Klikněte na obrázek pro zvětšení