Poslední zápas roku 2014 – Permanentkáři dostanou volnou vstupenku navíc

HC VÍTKOVICE STEEL si pro své věrné fanoušky, a hlavně jejich nejbližší, připravil dárek ke konci roku. Každý majitel Klubové Karty – tedy permanentkář – dostane před úterním zápasem mezi Vítkovicemi a Libercem navíc zdarma jednu vstupenku.

Vítkovický klub se rozhodl s koncem roku ocenit podporu a věrnost stálých vítkovických fandů a dát jim také možnost vzít s sebou zdarma na hokej i své nejbližší a přátele, kteří ovšem sezonní vstupenku nemají. „Je to do jisté míry poděkování všem věrným za přízeň i v současné hodně náročné sezoně,“ říká manažer pro komunikaci Zdeněk Janiurek.

Každý majitel Klubové Karty HC VÍTKOVICE STEEL 2014/2015 dostane před úterním zápasem s Libercem volnou vstupenku přímo při vstupu do ČEZ ARÉNY od pořadatele u turniketu/vstupu. Lístky nebudou vydávány na pokladnách, ale přímo u vstupů, a to bezprostředně poté, co majitel permanentky projde přes čipové zařízení (turniket či čtečku) a jen jedné osobě s majitelem permanentky bude dána volná vstupenka. „Chceme zamezit nějakému kšeftování s volnými vstupenkami. Chceme také, aby se dostalo pokud možno na všechny permanentkáře, kteří budou mít o tuto akci zájem. Nechceme, aby se stalo, že jeden vychytralý permanentkář posbírá více lístků, to by nebylo vůči ostatním fér. Možná to vypadá složitě, ale je to zcela jednoduché. Permanentkář prostě přijde s druhou osobou, kterou chce vzít na hokej, přímo k turniketu, odpípne si svou kartu, projde turniketem a druhá osoba okamžitě dostane vstupenku a prochází turniketem také,“ popisuje systém Janiurek.

Z technického hlediska ovšem není možné, aby permanentkáři dostali volné vstupenky vedle míst, na která mají své Klubové Karty. „Je to dáno tím, že místa vedle nich mohou mít obsazena už jiní permanentkáři, takže volné vstupenky budou na neobsazená místa. Věříme, že fandové to pochopí, protože technicky to není možné jinak zajistit,“ připomíná vítkovický PR manažer.

Hokejový klub HC VÍTKOVICE STEEL si vyhrazuje právo ukončit akci v případě, že dojde k naplnění kapacity ČEZ ARÉNY.

Akce se vztahuje na všechny typy Klubových Karet.

Volné vstupenky pro doprovod permanentkářů jsou klasickými vstupenkami do hlediště ČEZ ARÉNY a neplatí pro vstup do VIP prostor či Klubového patra.