Podělte se o svůj názor na evropský hokej a vyhrajte skvělé ceny!

Sdělte nám svůj názor, abychom mohli ještě více vylepšit hokejovou zábavu! Vyplňte Dotazník fanoušků evropského hokeje, můžete vyhrát i parádní ceny.

Fanoušci napříč celou hokejovou Evropou přichází se svými nápady a názory, aby se hokejová zábava na starém kontinentu ještě více posunula dopředu. Fandové Vítkovic, tradičního českého, ale i evropského klubu, který několikrát na mezinárodním poli zazářil v nejlepším světle, mají možnost také přispět do celokontinentální diskuze a pomoci vylepšit pozici hokeje v Evropě.

Věnujte prosím chvíli vyplnění Dotazníku fanoušků evropského hokeje a kromě toho, že se podělíte z celou Evropou o svůj názor, máte šanci vyhrát také skvělé ceny:

• zájezd na finále Champions Hockey League pro dvě osoby (včetně letenky, ubytování v hotelu a VIP vstupenek)
  • podepsaný dres a setkání s hráčem svého oblíbeného klubu
  • hodinky Tissot PRC 200 ze speciální hokejové edice

Využijte svou příležitost a sdělte nám svůj názor v dotazníku zde

Cílem průzkumu je získat názory fanoušků ledního hokeje po celé Evropě, zjistit, co fandové opravdu chtějí, co je pro ně během hokejového zápasu podstatné a co je naopak v jejich hokejové zábavě během zápasů spíše obtěžuje. Všechny názory budou zpracovány a z jejich výsledku vzejdou případné úpravy programů na mezinárodních klubových i reprezentačních zápasech. Průzkum je pořádán ve spolupráci s Kluby a Ligami ledního hokeje Evropy a oslovuje fanoušky napříč celým starým kontinentem, aby procento názorů bylo co největší a nejširší.