PLAY OFF DERBY S TŘINCEM: Čtvrtfinále ve Vítkovicích levnější, než loni i než v Třinci

Vstupenky na čtvrtfinálovou válku mezi Vítkovicemi a Třincem jdou v pondělí do prodeje. Na atraktivní bitvy na ostravské půdě si fandové mohou koupit jak zvýhodněné balíčky, tak jednozápasové vstupenky a všichni jistě ocení fakt, že ceny lístků jsou levnější, než při loňském čtvrtfinále s Kometou Brno a dokonce i než v Třinci!

HC Vítkovice RideraČtvrtfinále mezi Vítkovicemi a Třincem se rozhoří ve středu, první dvě bitvy hostí třinecký led. Do Ostravy se play off derby HC Oceláři Třinecpřesune v neděli a pokračovat bude v pondělí.

Vstupenky na domácí zápasy Vítkovic v sérii jdou do prodeje v pondělí 18. března. Primárním způsobem, jak si pořídit vstupenky, je nákup online prostřednictvím sítě Ticketportal a jejích prodejních míst. Na pokladnách OSTRAVAR ARÉNY se vstupenky budou prodávat v dané dny ostravských utkání. Za připomenutí stojí, že sektor nejvěrnějších domácích fanoušků – kotel C2 není nabízen v prodeji online a vstupenky do něj je možné zakoupit pouze přímo na pokladně ostravského paláce.

Vítkovice versus Třinec v play off – naposledy ve finále 2011, tedy před osmi lety. V současné době není z pohledu hokejových fanoušků v moravskoslezském regionu nic většího, než play off série mezi tradičními hokejovými baštami z obou břehů řeky Ostravice. Největší extraligové derby bude znásobeno faktem, že postoupit může jen jeden, třaskavý souboj na ledě i na tribunách, který se opakuje prakticky jen jednou za deset let.

Fandové jistě ocení, že vedení vítkovického klubu nastavilo pro letošní čtvrtfinále s Třincem nižší cenu vstupenek, než loni během série s Kometou Brno. Jednodenní vstupenka bude stát 349 Kč (nedělní 3. zápas / pondělní 4. zápas), v prodeji budou ale i zvýhodněné balíčky na oba zápasy za 639 Kč (319 Kč za jedno utkání). Prodej začíná v pondělí 18. března.

Na rozdíl od Třince, Vítkovice neruší na exponovanou sérii zvýhodněné vstupné pro děti. Dětské vstupné na jednotlivé zápasy čtvrtfinále činí 69 Kč. V prodeji budou i zvýhodněné balíčky dětského vstupné na oba zápasy za 129 Kč. Dětské vstupné se vztahuje na děti do 15 let – při vstupu nutno předložit platný doklad k potvrzení věku dítěte. Děti do 120 cm výšky mají vstup na utkání zdarma bez nároku na místo.

Pro připomenutí, v play off 2018 stály lístky na zápasy s Brnem 399 korun a balíček 698 korun. Letošní čtvrtfinále Vítkovice – Třinec je navíc levnější i než osm let staré finále, tehdy se vstupenky na domácí zápasy Ostravanů prodávaly za 500 korun a balíčky za 800 korun.

Vstupenky na domácí zápasy Vítkovic v letošním čtvrtfinále jsou obecně levnější i než lístky na zápasy v Třinci. Oceláři sice prodávají vstupenky na stání (kotel Třince) za 250 Kč, ale sezení v rozích a za brankami stojí 330 Kč a na podélných stranách 380 Kč, což je z pohledu diváckého komfortu, který nabízí sektory OSTRAVAR ARÉNY, nejbližší ekvivalent. Navíc, slezský klub nenabízí zvýhodněné balíčky tak, jako to dělá ostravský celek.

Vítkovičtí permanentkáři, kteří si zakoupili před sezonou celosezonní kartu s platností na play off, mají samozřejmě domácí zápasy čtvrtfinále automaticky v ceně své permice bez nutnosti jakýchkoli doplatků či případných rezervací.

Majitelé permic s platností pouze na základní část si v případě zájmu musejí zakoupit vstupenky na daná utkání, a to za plnou cenu. Rezervace jejich míst jsou blokovány jen do pátku 22. března. Pro využití rezervace kontaktujte ekonoma klubu na mailu lenka.lazarova@hc-vitkovice.cz. Po vypršení rezervace jsou místa odblokována a dána do veřejného prodeje.

Generali play off 2019

ČTVRTFINÁLE

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec
24. 3. 15:00 a 25. 3 17:00 OSTRAVAR ARÉNA

Vstupenky

Balíček na obě utkání: 639 Kč (319,50 Kč/zápas) – KOUPIT

Jednozápasové vstupné: 349 Kč – (KOUPIT 3. ZÁPAS / KOUPIT 4. ZÁPAS)

Dětské vstupné – balíček: 129 Kč (64,50 Kč/zápas) – platí pro děti do 15 let (do dovršení 15. roku věku)

Dětské vstupné – jednozápasové: 69 Kč – platí pro děti do 15 let (do dovršení 15. roku věku)

Pozn.: Děti do 120 cm výšky mají vstup na utkání zdarma bez nároků na místo

Prodej

Online v síti Ticketportal – nonstop + prodejní místa Ticketportal (dle otevírací doby prodejních míst)

Na pokladnách OSTRAVAR ARÉNY budou vstupenky v prodeji každý všední den od 13 do 17 hodin a v den domácích utkání Vítkovic vždy od 9:00 hodin

Informace pro ZTP/P a vozíčkáře

Držitelé karet ZTP/P mají nárok na slevu 50% z ceny vstupného. Vozíčkáři s jednou osobou doprovodu mají vstup zdarma, počet vozíčkářů na utkání je omezen kapacitou plošiny pro vozíčkáře (max 25).

PRODEJ

Online v síti Ticketportal.cz non stop

Přímo na pokladně OSTRAVAR ARÉNY každý všední den od 13 do 17 hodin a v den domácích utkání Vítkovic vždy od 9:00 hodin