Permice v prodeji i přes prázdniny! Láká nižší cena i bonusy

I přes prázdniny pokračuje prodej permanentek HC VÍTKOVICE RIDERA na sezonu 2019/2020. Pokladna OSTRAVAR ARÉNY je otevřena každé pondělí, úterý a čtvrtek vždy od 10 do 16 hodin. Permici lze zakoupit či aktivovat i online, v síti Ticketportal vlastně nonstop.

První vlna prodeje permic na Vítkovice pokračuje i přes prázdniny. Ostravský klub sice dlouhodobě nemá ve zvyku zveřejňovat přesná čísla prodeje celosezonních vstupenek, nicméně lze říci, že zájem ze strany fanoušků o permanentní karty není letos nijak neobvykle nižší, než tomu bylo v předchozích letech. Permice na sezonu 2019/2020 se začaly prodávat 19. června a za kompletní dva týdny prodeje bylo prodáno stejné množství permamentek, jako za první dva týdny prodeje před rokem před sezonou 2018/2019.

Věrné fandy láká nejen fakt, že nákupem permice výrazně ušetří oproti nákupu jednozápasových vstupenek a mají své místo jisté po celou sezonu, ale láká i zvýhodněná cena. Letos Vítkovice prodávají permice ve dvou vlnách. V té první, která právě probíhá a končí až 15. srpna ušetří v průměru téměř 400 Kč oproti loňsku.

Více informací o prodeji a otevírací době pokladen a možnostech permanetek
HC VÍTKOVICE RIDERA 2019/2020 ZDE

 

Permice na Vítkovice začínají v první vlně prodeje cenově na 3 690 Kč (permanentka na základní část bez případného play off), permanentka na základní část i případné play off se pak prodává ve dvou úrovních – zvýhodněná pro permanentkáře z minulého roku (4 590 Kč) a permanentka pro nové zájemce (4 790 Kč). V nabídce je také dětská permanentka, která platí jak základní část, tak na případné play off a jejíž cena je po obě vlny prodeje neměnná – 949 Kč.

Permanentkáři si také pochvalují bonusový balíček jako odměnu za věrnost. Každý permanentkář, který si zakoupí novou nebo prodlouží stávající z minulého roku, okamžitě dostane při nákupu voucher na balíček, který je k vyzvednutí ve Fanshopu HC VÍTKOVICE RIDERA před OSTRAVAR ARÉNY (během prodejních hodin – pondělí, úterý a čtvrtek od 10 do 16 hodin). Bonusový balíček obsahuje:

  • celoroční slevu 10% při nákupu zboží ve Fanshopu HC VÍTKOVICE RIDERA (uplatněno vždy při předložení permanentky)
  • slevu 15% při nákupu zboží ve Fanshopu HC VÍTKOVICE RIDERA do 30. 9. 2019 (uplatněno vždy při předložení permanentky. Pozn.: slevy se vzájemně nesčítají)
  • personalizace dresu ve Fanshopu HC VÍTKOVICE RIDERA do 30. 9. 2019 zdarma (výroba vlastního čísla a jména na dres)
  • dárkový poukaz na 2 volné vstupenky na vybraná domácí utkání HC VÍTKOVICE RIDERA v základní části 2019/2020 – vybraná utkání budou upřesněna na dárkovém poukazu
  • pro dětskou permici namísto dárkových poukazů na vstupenky – dárkový poukaz na bruslení pro dětské permanentkáře a jejich rodiče s hráči A-mužstva (termín bude upřesněn)
  • sleva na nákup vstupenek na Létofest 2019 (sleva je v hodnotě 260,- Kč/1 vstupenka. Na jednu permanentku možno uplatnit slevu až na 2 vstupenky na Létofest v celkové výši 520,- Kč)
  • 1x Radegast Ryze Hořká 12 (pro permanentkáře starší 18 let) / 1x balíček pro permanentkáře do 18 let (nápoj Cappy junior + bonbony)

Samozřejmostí je pro majitele již nakoupených či aktivovaných permanentek vstup zdarma na domácí utkání v Přípravě 2019.

K permici lze přikoupit parkování na celou sezonu v ceně 1000 Kč.