Permice: Poslední šance na obnovení míst z minulé sezony

Rezervace míst permanentkářů z minulé sezony končí 14. července. Od dalšího dne jdou všechna dostupná místa v OSTRAVAR ARÉNĚ do volného prodeje. Nechcete přijít o své oblíbené místo na vítkovickém hokeji, pospěšte si.

Prodej sezonních Klubových karet HC VÍTKOVICE RIDERA pokračuje v plném tempu i během probíhajících prázdnin. Majitelé permanentek z minulé sezony už mají poslední možnost definitivně si zajistit své stejné místo v hledišti OSTRAVAR ARÉNY, ze kterého sledovali extraligové boje v ročníku 2016/2017. Rezervace míst končí 14. července, ale nejideálnější doba k prodloužení Klubové karty a využití rezervace je během úterního prodejního dne na pokladně OSTRAVAR ARÉNY (od 10 do 17 hodin na pokladně číslo 5 – u vchodu od hotelu Clarion).

Od 15. července jdou všechna dostupná místa v OSTRAVAR ARÉNĚ do volného prodeje a permici na jakékoli volné místo si může koupit kterýkoli zájemce.

Co když zmeškám termín rezervace?

Pokud loňský permanentkář zmešká termín rezervace, neznamená to, že už ztrácí nárok na sezonní Klubovou kartu. I nadále má možnost využít věrnostní zvýhodněnou cenu díky tomu, že měl Klubovou kartu už v minulém ročníku. Jen po 14. červenci HC VÍTKOVICE RIDERA nemůže 100% garantovat, že místo v hledišti OSTRAVAR ARÉNY, ze kterého daný permanentkář sledoval zápasy v minulé sezoně, bude znovu volné.

Kdy se prodávají Klubové karty?

Prodej Klubových karet pokračuje i o prázdninách bez jakýchkoli úprav. Na pokladně OSTRAVAR ARÉNY číslo 5 se prodává každé pondělí a úterý vždy od 10 do 17 hodin a Klubovou kartu mohou noví zájemci zakoupit také online v síti Ticketportal. Veškeré bonusy a zvýhodnění platí i nadále s výjimkou benefitu v podobě dárkového poukazu do Centra bezpečné jízdy Libros, který byl určen pouze prvním 100 permanentkářům.

Více o prodeji a aktivaci permanentních Klubových karet ZDE

Čtěte také:

V příští sezoně čeká na fanoušky více zábavy

Staňte se součástí týmu HC VÍTKOVICE RIDERA a získejte Bonusovou kartu plnou výhod

Aleš Pavlík: Musíme být trpěliví, Plzeň jsme ale měli vyřadit

Reprezentační posila! Do Vítkovic přichází extraligový rekordman Jakub Lev