Permice na Vítkovice už ve středu! Nakupujte i aktivujte pohodlně ONLINE

Pohodlně, bez nutnosti cesty k OSTRAVAR ARÉNĚ – ve středu 19. června startuje prodej nových a aktivace stávajících permanentních vstupenek na novou extraligovou sezonu. Stejně, jako v minulých letech, také letos lze nakupovat a aktivovat online, a balíček s bonusovými kartami a dárky si můžete vyzvednout, až budete mít cestu…

Stávající permanentkáři HC VÍTKOVICE RIDERA mohou i letos aktivovat svou kartu na nadcházející extraligový ročník zcela online, bez nutnosti jít na pokladnu. Vše se dá zvládnout snadno a jednoduše z pohodlí domova díky novému systému sítě Ticketportal, která je exkluzivním partnerem hokejových Vítkovic v oblasti e-ticketingu.

Noví permanentkáři mohou svou permici nakoupit přímo rovnou ze sránek sítě Ticketportal, stávající permanentkáři musejí k aktivaci své permice udělat pár nutných, ale jednoduchých kroků, návod je připraven níže.

Stávající permanentkář bez zbytečných průtahů a komplikací zaplatí i prodlouží svou kartu, která bude automaticky díky unikátnímu kódu „na dálku“ aktivována bez nutnosti jít ji fyzicky načipovat na pokladnu.

Pro každého permanentkáře je připraven letos balíček s bonusy a dárky. Ti, kteří nakoupí permici online, o něj připraveni nebudou, to se týká jak nových, tak stávajících permanentkářů. Do 20 minut po dokončení nákupu / aktivace permice online, dostane permanentkář potvrzující e-mail, který bude obsahovat také voucher s unikátním kódem pro vyzvednutí bonusového balíčku ve Fanshopu HC VÍTKOVICE RIDERA u OSTRAVAR ARÉNY (vstup od ulice Závodní; permanentkáři si mohou balíček oproti voucheru vyzvednout pouze během otevíracích hodin Fanshopu, více: https://fanshop.hc-vitkovice.cz/ )

Permice HC VÍTKOVICE RIDERA na sezonu 2019/2020, jdou do prodeje ve středu 19. června v 10 hodin. Ve stejnou dobu půjdou do online prodeje permice jak pro nové permanentkáře, tak možnost aktivace pro stávající.

Jak aktivovat Klubovou kartu HC VÍTKOVICE RIDERA na novou sezonu?
Více v návodu:

1) Přihlašte se a na hlavní stránce webu https://www.ticketportal.cz/, v ovládacím panelu zvolte možnost  Můj účet / Permanentky

2) Zvolte možnost Předkupní právo

3) vyberte si svůj klub

4)  1) Do pole 1. Číslo permanentky zadejte číslo Vaší permanentky.
      2) Do pole 2. Ověřovací kód, zadejte Váš ověřovací kód.

3) Po vyplnění údajů zvolte možnost Ověřit permanentku.

5) Zobrazí se Vám rezervace vázaná k Vaší permanentce. Zkontrolujte si, zda souhlasí Vaše cena (případně můžete v následujícím kroku uplatnit dětskou slevu) a pokračujte tlačítkem Zaplatit.

6) V tomto kroku vidíte rekapitulaci Vašeho místa s možností nastavení dětské slevy
  1) Můžete aplikovat dětskou slevu (POZOR: Po změně slevy na dětskou už se nelze vrátit zpět k věrnostní slevě)
  2) Zvolte způsob platby.
  3) Tlačítkem Zaplatit přejdete k platbě.

7) Pokračujte dle instrukcí banky

8) Dokončete platbu