Páťáci Vítkovic na domácím Sport 5 Cupu druzí

Hráči 5. třídy HC VÍTKOVICE STEEL vybojovali na domácím vánočním turnaji Sport 5 Cup druhé místo. Svěřenci trenéra Luďka Krayzela nestačili ve finálové skupině pouze na vítěznou Kometu Brno, které podlehli v prodloužení.

Úspěšná obhajoba prvenství z premiérového ročníku se sice nekonala, ale přesto si Vítkovičtí zaslouží pochvalu. Druhý ročník turnaje 5. tříd Sport 5 Cup, nad kterým drží patronát olympijský vítěz a mistr světa David Moravec, přiřkl hokejistům Vítkovic druhé místo. O něm rozhodla jediná branka v zápase finálové skupiny. Modro-bílí prohráli s Kometou Brno v prodloužení a právě jen toto jediné klopýtnutí přiřklo Jihomoravanům vítězství. Jinak ale tým trenéra Luďka Krayzela nemusel vůbec smutnit. S plným počtem bodů vyhrál základní skupinu, v ní přehrál i zmíněnou Kometu Brno. Vítkovické úspěchy podtrhl také fakt, že nejlepším obráncem turnaje byl vyhlášen vítkovický Šimon Bialy.