Pátá třída vyráží znovu na cesty, tentokrát do Rakouska

Zlatou sezonu v lize mladších žáků uzavře turnaj v rakouském St. Pöltenu. Páťáci HC VÍTKOVICE STEEL vyrážejí na druhý zahraniční turnaj. Ve Francii triumfovali, jak si povedou v Dolních Rakousích?

Svěřenci trenérů Luďka Krayzela a Bohumila Kacíře mají i po skončení Ligy mladších žáků napilno a bojují o vavříny nadále. Hokejisté 5. třídy HC VÍTKOVICE STEEL dostali za úspěšnou sezonu, která skončila prvním místem v jejich soutěži, odměnu v podobě účasti na dvou mezinárodních turnajích. Po podniku ve francouzském Lille se o tomto víkendu vypraví do Rakouska, do města St. Pölten, kde je čekají poslední boje tohoto soutěžního ročníku.

V zemi galského kohouta vítkovičtí páťáci přemožitele nenašli, dokonce na celém turnaji inkasovali jen jeden gól! Jak to ale bude vypadat v Rakousku? Konkurence bude velká. Druhým českým zástupcem na turnaji je Dukla Jihlava a třetím pražský výběr Hockey Bunnies. Domácí krajinu budou zastupovat EC VSV Villach a Tygři z Vídně. Německo poslalo do boje kanadskou Hockey Academy a také žáčky Adleru Mannheim. Mimo hru nezůstalo ani Slovensko, které bude reprezentovat Slovan Bratislava.

Tigers Cup U11 2016 – St. Pölten

Program HC VÍTKOVICE STEEL

Datum Kolo Domácí – Hosté Výsledek
15.4.16 13:30 1. kolo HC Dukla Jihlava – HC VÍTKOVICE STEEL X : X
15.4.16 16:30 2. kolo HC VÍTKOVICE STEEL – CND Hockey Elite Ac. X : X
16.4.16 13:00 3. kolo EC VSV Villach – HC VÍTKOVICE STEEL X : X
16.4.16 XX:XX  O umístění