O vstupenkách na finále bude rozhodnuto až večer

Začátek finále extraligy se blíží, bohužel HC VÍTKOVICE STEEL stále ještě neznají jméno svého soupeře pro přímý boj o mistrovský titul a tudíž není známo ani kdy a kde se budou finálová utkání hrát.

Vzhledem k této situaci ještě nemohl být zahájen ani předprodej vstupenek na domácí finálová utkání Vítkovic. Fandové ostravského celku ale nemusejí mít strach, veškeré informace se včas dozvědí prostřednictvím oficiálních stránek klubu www.hc-vitkovice.cz a také prostřednictvím profilu klubu na sociální síti Facebook, či z jiných nezávislých médií.

Cena vstupenek na finále zatím ještě není známa. Vedení HC VÍTKOVICE STEEL o ní rozhodne až na své večerní schůzce bezprostředně po skončení sedmého semifinálového duelu mezi HC Oceláři Třinec a HC Slavia Praha. Neprodleně po vyřešení všech detailů se informace o ceně vstupenek objeví na webových stránkách klubu.

Dopředu jsou tak jasné pouze termíny předprodeje vstupenek na domácí finálová utkání. Pokud v sedmém semifinále vyhraje Slavia Praha, finále začne na ledě Vítkovic v pondělí 4. a v úterý 5. dubna. Předprodej vstupenek se tak uskuteční: v sobotu 2. dubna mezi 10. a 17. hodinou, a v neděli 3. dubna mezi 9. a 17. hodinou.

Pokud si účast ve finále zajistí HC Oceláři Třinec, první dvě utkání odehrají Vítkovice venku a domácí zápasy přijdou na řadu v pátek 8. a v sobotu 9. dubna. V tomto případě předprodej vstupenek na finále odstartuje v neděli 3. dubna a skončí ve čtvrtek 7. dubna. Otevírací hodiny pokladny ČEZ Arény pro předprodej vstupenek na zápasy s Třincem jsou 10 – 17 hodin.