Nový tréninkový prostor – Skalka Family Park

Vítkovice pokračují v letní přípravě na extraligovou sezonu. Do tréninkového drilu zařadili trenéři i nové místo. Středeční dřina se odbyla ve Skalka Family Parku Ostrava. Místní sjezdovka i ostatní plochy nabízejí ideální podmínky.

Nejen prostory OSTRAVAR ARÉNY, či fitnes centrum v Přívoze. Hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA okusili tréninkové jednotky nově také ve Skalka Family Parku Ostrava. Ten je sice znám více přes zimu, ovšem i v létě nabízí ideální sportovní podmínky, o čemž se hokejisté extraligového celku na vlastní kůži přesvědčili.

„Skalka Family Park nabízí skvělé prostředí i podmínky i pro přípravu profesionálních sportovců. Ať už se jedná o plochu, na které je v zimě kluziště, nebo samotnou sjezdovku. Výběhy svahu skvěle rozvoj dynamiky a jsou vítanou tréninkovou pomůckou. Teď jsme tady sice byli poprvé, ale určitě ne naposledy,“ říká kondiční trenér HC VÍTKOVICE RIDERA Igor Horyl.

Vítkovičtí mají v plánu odtrénovat na Skalce minimálně ještě jednu jednotku. „Chtěli bychom ji také otevřít veřejnosti, aby se i fandové mohli přijít podívat na to, jak vypadá letní příprava v reálu. Termín ještě upřesníme a věříme, že si naši příznivci takovou šanci nenechají ujít,“ dodává Horyl.