Nový Fanshop, nová hymna, fanzóna, bulletin: Sezona přichází!

HC VÍTKOVICE RIDERA svým fanouškům už před časem slíbil řadu novinek, které je v nadcházející sezoně čekají. Extraligový ročník 2017/2018 začíná v pátek. Na co vše se, kromě hokeje, mohou fandové v Ostravě těšit?

„Chceme nabídnout fanouškům ještě větší komfort a vyšší úroveň zábavy. Nová fanzóna toto přesně bude splňovat, její součástí bude i zbrusu nový moderní fanshop přímo před arénou. Chceme, aby si naši fanoušci zápasy v Ostravě užili po všech stránkách, nejen po té sportovní,“ to řekl výkonný ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl na předsezonní tiskové konference.

Fanshop v novém a moderním hávu před OSTRAVAR ARÉNOU

Do letošní sezony vstupují Vítkovice maximálně připraveny, o čemž svědčí zbrusu nový fanshop. Fandové mohou už od čtvrtku nakupovat na nových webových stránkách fanshopu fanshop.hc-vitkovice.cz. Společnost Střída Sport připravila fanouškům modro-bílého klubu široký sortiment fan kolekce, ve které si vybere každý. Od pátku 8. září – tedy od prvního domácího utkání Vítkovic v nové sezoně – bude v provozu také nový „kamenný“ fanshop HC VÍTKOVICE RIDERA, který stojí přímo před hlavním vchodem do OSTRAVAR ARÉNY. Otevřený bude před každým domácím utkáním Vítkovic a kromě toho také ve všední dny. Od prvních dnů prodeje jsou k dostání také nové dresy HC VÍTKOVICE RIDERA na sezonu 2017/2018, a to jak v prodejně u arény, tak v e-shopu.

Kamenný fanshop bude otevřen před každým domácím zápasem vždy hodinu a půl před utkáním. Ve všední dny bude fanshop otevřen od 12 do 18 hodin.

Fanzóna naladí fanoušky. Otevřena vždy 90 minut před zápasem

Více zábavy přináší nová fanzóna HC VÍTKOVICE RIDERA. Ostravský klub je prvním a také dosud jediným extraligovým klubem, který před svými domácími zápasy bude pořádat fanzónu pro fanoušky. Vstup do fanzóny je zdarma a není podmíněn vstupenkou na hokejové utkání. Fanzóna bude otevřena vždy hodinu a půl před domácím utkáním Vítkovic. Její součástí bude nejlepší muzika na Moravě prostřednictvím Radia Čas, zábavné soutěže pro malé i větší, široký sortiment kvalitního jídla i pití. Posláním fanzóny je naladit fanoušky před zápasem a vytvořit tu pravou hokejovou atmosféru. Přímo u fanzóny bude samozřejmě k dispozici otevřený fanshop a zpříjemněním bude i LED obrazovka, která před utkáním nabídne fanouškům videa z aktuálního dění v týmu i v aréně.

Fanzóna bude otevřená hodinu a půl před domácím zápasem, což znamená, že před prvním utkáním v pátek otevírá brány v 16 hodin.

Nová klubová hymna spojuje hudbu s vítkovickými chorály

Do nové sezony s novou klubovou hymnou. „Vítkovice už na bránu táhnou, dáme deset, nedostanem žádnou!“ To byl dlouhé dvě desítky let ústřední hudební motiv hokejových Vítkovic. V posledních letech se ale stále více množily názory fanoušků, že této hymně a přehnaně siláckým řečem o vstřelení deseti branek bez inkasování jediné lidově řečeno odzvonilo. I když je jasné a pochopitelné, že konzervativní jádro vítkovických fandů nedá na původní klubovou hymnu z roku 1994 dopustit, je potřeba si připustit, že doba se pohnula.

V pátek 8. září, před zápasem se Zlínem bude nová klubová hymna představena a zahrána autorskou kapelou Warning Vision v 16:30 hodin. Nová hymna spojuje progresivní rockovou muziku s texty nejoblíbenějších chorálů vítkovických fanoušků, a tím pádem bude srdci fandů modré a bílé ještě mnohem blíž.

Tradiční bulletin k dostání na pokladnách a ve fanshopu

Změnou prochází i tradiční hokejový bulletin Rytíř Vítek. Respektive přichází pár novinek. Tou první je změna prodeje. Díky zavedení EET pokladen už definitivně odzvonilo kamelotům před arénou. Nová doba si žádá své, a tak se bulletin v této sezoně bude prodávat na každé pokladně OSTRAVAR ARÉNY a primárně také v novém fanshopu před hlavním vchodem z ulice Závodní. Také v této sezoně bude bulletin přinášet zajímavé informace a exkluzivní rozhovory s hráči, plakáty hráčů. Stranou nezůstane ani historie klubu, letos budou postupně představovány největší osobnosti brzy již 90-leté historie vítkovického hokejového fenoménu. Cena hokejového bulletinu Rytíř Vítek bude nově 30 Kč.