Neztrať své místo! Rezervace pro permanentkáře končí v pátek

Rezervace míst pro permanentkáře z minulé sezony končí v pátek 17. srpna. Neztraťte své oblíbené místo v OSTRAVAR ARÉNĚ na domácích zápasech HC VÍTKOVICE RIDERA! Permici na novou sezonu lze aktivovat online nebo přímo na pokladně Arény před pátečním zápasem s ruským celkem HK Soči.

HC Vítkovice RideraPátek 17. srpna je posledním dnem blokací míst pro permanentkáře z minulé sezony. Od soboty 18. srpna jdou do volného prodeje všechna dosud neprodaná místa v OSTRAVAR ARÉNĚ na domácí zápasy HC VÍTKOVICE RIDERA. Pokud tedy patříte mezi věrné fanoušky a nechcete o své místo v hale na utkáních Vítkovic přijít, pospěšte si!

Jak aktivovat permici na novou sezonu?

Aktivaci permice na novou sezonu lze provést buď online v síti Ticketportal (návod zde), nebo přímo fyzicky na pokladně OSTRAVAR ARÉNY. Ideální poslední příležitostí je páteční přípravný zápas Vítkovic s HK Soči. Pokladna určená pro prodej a aktivaci permic je pokladna číslo 5 (u vstupu ze směru od hotelu Clarion) a bude otevřená v pátek od 15:30 hodin. Pokladna je uzpůsobena jak pro platbu hotově, tak kartou.

Co když nestihnu využít rezervaci?

Blokace míst permanentkářů z minulé sezony platí do páteční půlnoci (pokladna OSTRAVAR ARÉNY zavírá logicky dříve – v rámci přípravného zápasu se Soči, ale aktivaci lze provést i online, a to až do 23:59 hodin). Od soboty 18. srpna jde pak do volného prodeje zbytek míst v Aréně, které nejsou ještě vyprodané. Neznamená to, že by permanentkář z minulé sezony ztratil úplně nárok na své místo a už vůbec to neznamená, že ztratí nárok na věrnostní slevu. Jen se permenantkář vystavuje riziku, že jeho oblíbené pravidelné místo může od soboty koupit někdo z nových zájemců.

Noví permanentkáři…?

Pro nové permanentkáře se nic nemění. I oni mohou nakupovat permice buď online v síti Ticketportal, nebo přímo na pokladně OSTRAVAR ARÉNY číslo 5. (v pátek 17. 8. od 15:30, jinak každé pondělí a úterý od 10 do 17 hodin).