Nejmladší hokejisté Vítkovic vybojovali ve Studénce zlato

Hráči druhé třídy HC VÍTKOVICE STEEL ovládli víkendový turnaj ve Studénce a mohou se radovat z celkového vítězství. Své stejně staré soupeře z Bohumína, Studénky a Kopřivnice doslova převálcovali.

Pro drtivou většinu vítkovického týmu to byl vůbec první úspěch v hokejovém životě, a proto si to druháci náležitě užili. Sobota opravdu patřila Vítkovicím. Nejen, že malí Ostravané doslova deklasovali své soupeře, ovládli ale také dovednostní soutěže. Nejlepším střelcem se stal Matyáš Skřipčák, nejlepším brankářem byl vyhlášen Dominik Josifidis a třetí místo v soutěži obratnosti vybojovala Lucie Kučerová.

„Z našeho pohledu to byl v prvé řadě velice dobře zorganizovaný turnaj. Opravdu vše klaplo tak, jak mělo. Mám – li zhodnotit výkon našeho týmu, musím všechny hráče pochválit. Snažili se, bojovali, hráli srdíčkem a dařilo se jim. Opravdu vynikající výkon podal brankář Dominik Josifidis, ale jak už jsem řekl, pochvalu si zaslouží všichni, do jednoho,“ říká trenér starší přípravky – 2. třídy HC VÍTKOVICE STEEL Jaroslav Vlk.

Výsledky:

HC VÍTKOVICE STEEL – HC Bohumín 21:3

HC Studénka – HC VÍTKOVICE STEEL 6:13

HC VÍTKOVICE STEEL – HC Kopřivnice 14:5

Konečné pořadí turnaje: 1. HC VÍTKOVICE STEEL, 2. HC Kopřivnice, 3. HC Studénka, 4. HC Bohumín.