Na čtvrtfinále Aréna otevřena už hodinu a půl před začátkem

S ohledem na velký zájem diváků a fanoušků, na zvýšený počet návštěvníků i přísnější bezpečnostní kontroly bude OSTRAVAR ARÉNA před nedělním i pondělním utkáním čtvrtfinále mezi Vítkovicemi a Třincem otevřena vždy už hodinu a půl před začátkem zápasu.

HC Vítkovice RideraDivácký zájem o ostravské zápasy čtvrtfinále mezi Vítkovicemi a Třincem je obrovský. Nedělní utkání bude s největší pravděpodobností vyprodáno a i pondělní bude atakovat devítitisícovou návštěvu.

S ohledem na vyšší počet diváků, zpřísněné bezpečnostní kontroly u vstupů a cílem, aby všichni fandové byli včas na tribunách, bude jak před nedělním, tak před pondělním duelem otevřena OSTRAVAR ARÉNA už hodinu a půl před utkáním. To znamená, že před nedělním 3. čtvrtfinále (začátek v 15:00) se brány haly otevřou ve 13:30 hodin. Pondělní 4. čtvrtfinále se hraje od 17 hodin, takže Aréna se fanouškům otevře v 15:30 hodin.

HC VÍTKOVICE RIDERA doporučuje všem fanouškům, kteří míří na zápasy čtvrtfinále, aby do Arény dorazili s časovým předstihem – vyhnou se tak případným frontám u vstupů a na svá místa se dostanou včas před začátkem utkání. HC VÍTKOVICE RIDERA rovněž prosí všechny fanoušky, aby seděli na místech, která mají uvedena na vstupenkách/permanentkách, předejde se tím případným konfliktům a přesunům diváků v průběhu utkání.