17:00

HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA

OLO – VIT 3:4 PP: Smazání dvoubrankového manka, dramatická přestřelka a dva body Do druhé čtvrtiny vstoupily Vítkovice ziskem dvou bodů na Hané. Olomouc sice nejprve doma bezpečně vedla o dvě branky, ve třetí třetině ale Ostravané v rozmezí 42 vteřin srovnali, dokonce šli do vedení.… Pokračovat ve čtení
-
v prodloužení

OLO – VIT 2:5: Na Hané rozhodovaly přesilovky, Vítkovice zlomily odpor Mory Vítkovice se výročním rokem 2018 rozloučily vítězně. Ostravané na ledě Olomouce vedli, ale houževnatí Hanáci dokázali srovnat.… Pokračovat ve čtení
-

OLO – VIT 2:0: Mizerný večer na Hané – nula bodů a dvě zranění V závěru ztracený zápas, nulová produktivita a k tomu ještě zranění klíčových hráčů.… Pokračovat ve čtení
-

HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA 5:7 (2:0, 1:4, 2:3) Branky: 1. Smutný (Podlaha), 9. Podlaha (Beutl), 24. Tomaník (Říčka, Kuba), 48. Tomaník (Pěcha, Říčka), 51.… Pokračovat ve čtení
-

OLO – VIT 0:1: Vítkovice gólem z oslabení vyhrály a jsou čtvrté! Byl to neskutečný boj, Vítkovice v něm předvedly více trpělivosti, bojovnosti a také šikovnosti.… Pokračovat ve čtení
-

OLO – VIT 2:4: Vítkovice v rozháraném utkání za tři body První vítězství nové sezony vezou Vítkovice z Olomouce. Ostravané v těžkém zápase na nepřátelském území dokázali nejprve ustát sérii vyloučení, pak sami potrestali dva prohřešky Hanáků, aby nakonec pečetili výhru ve vlastním oslabení.… Pokračovat ve čtení