HC VERVA Litvínov – HC VÍTKOVICE RIDERA

LIT – VIT 5:1: Vítkovice padly v Litvínově i tentokrát Vítkovické trápení na ledě Litvínova pokračuje. Ostravané padli na severu Čech 1:5, domácí o svém triumfu rozhodli dvakrát dvěma slepenými góly v první, respektive třetí třetině.… Pokračovat ve čtení
-

LIT – VIT 1:0: Dvě tyče a neproměněný nájezd. Litvínovu stačil jeden gól Rychlý hokej, aktivní přístup z obou stran a přesto jen jeden gól. Duel Vítkovic v Litvínově rozhodla jediná chyba hostů ve vlastní přesilovce, kterou byli domácí schopní potrestat.… Pokračovat ve čtení
-

LIT – VIT 2:1 PP: Tým bez sedmi hráčů základu vyrval bod Stejně jako první zápas na severu Čech, také ten druhý mezi Vítkovicemi a Litvínovem skončil výhrou domácích v prodloužení.… Pokračovat ve čtení
-
v prodloužení

LIT – VIT 2:1 PP: Vítkovice bodovaly, Litvínov rozhodl v přesilovkách Vítkovičtí hokejisté na severu Čech získali bod. Litvínov urval ve vyrovnaném utkání vítězství díky dvěma využitým přesilovým hrám.… Pokračovat ve čtení
-

HC VERVA Litvínov – HC VÍTKOVICE RIDERA 4:3 PP (0:0, 2:1, 1:2 – 1:0) Branky: 23. Urbánek (Bečvář, Jícha), 29. Drašar (Urbánek, Jícha), 43. Kučera (Urbánek), 61.… Pokračovat ve čtení