HC VERVA Litvínov – HC VÍTKOVICE RIDERA

LIT – VIT 4:0: Aktivnější Litvínov bere tři body Neúspěšná série na litvínovském ledě pokračuje. Domácí Verva si aktivnějším výkonem zaslouženě došla pro tři body, dva slepené góly ze druhé třetiny ji nastartovaly, otevřenější hra ze strany Vítkovic pak měla za následek jen navýšení skóre.… Pokračovat ve čtení
-

LIT – VIT 6:2: V Litvínově bez zisku bodu Trend se nezměnil, podle dlouhodobé tradice vzájemných zápasů to byl opět domácí tým, který se radoval z výhru v duelu Litvínova s Vítkovicemi.… Pokračovat ve čtení
-

LIT – VIT 5:1: Vítkovice padly v Litvínově i tentokrát Vítkovické trápení na ledě Litvínova pokračuje. Ostravané padli na severu Čech 1:5, domácí o svém triumfu rozhodli dvakrát dvěma slepenými góly v první, respektive třetí třetině.… Pokračovat ve čtení
-

LIT – VIT 1:0: Dvě tyče a neproměněný nájezd. Litvínovu stačil jeden gól Rychlý hokej, aktivní přístup z obou stran a přesto jen jeden gól. Duel Vítkovic v Litvínově rozhodla jediná chyba hostů ve vlastní přesilovce, kterou byli domácí schopní potrestat.… Pokračovat ve čtení
-

LIT – VIT 2:1 PP: Tým bez sedmi hráčů základu vyrval bod Stejně jako první zápas na severu Čech, také ten druhý mezi Vítkovicemi a Litvínovem skončil výhrou domácích v prodloužení.… Pokračovat ve čtení
-
v prodloužení

LIT – VIT 2:1 PP: Vítkovice bodovaly, Litvínov rozhodl v přesilovkách Vítkovičtí hokejisté na severu Čech získali bod. Litvínov urval ve vyrovnaném utkání vítězství díky dvěma využitým přesilovým hrám.… Pokračovat ve čtení
-

HC VERVA Litvínov – HC VÍTKOVICE RIDERA 4:3 PP (0:0, 2:1, 1:2 – 1:0) Branky: 23. Urbánek (Bečvář, Jícha), 29. Drašar (Urbánek, Jícha), 43. Kučera (Urbánek), 61.… Pokračovat ve čtení