BK Mladá Boleslav – HC VÍTKOVICE RIDERA

MBL – VIT 4:1: Štěpánskou bitvu ve městě automobilů vyhráli domácí Zprvu vyrovnaný duel a pak jednoznačné odskočení a následná výhra domácích. Štěpánské kolo nepřineslo hokejistům Vítkovic žádný bodový zisk, Ostravané nevyužili sérii přesilovek v prostřední části, domácí Mladá Boleslav byla mnohem efektivnější, ve třetí třetině odskočila na rozdíl tří branek a vedení si už nenechala vzít.… Pokračovat ve čtení
-

MBL – VIT 1:3: Obrat v Boleslavi – tři branky během pěti minut Foto: Jan Pavlíček Domácí Mladá Boleslav sahala po prvních bodech v sezoně, ale pak se vítkovická ofenziva probrala.… Pokračovat ve čtení
-

MBL – VIT 2:4: Vítkovice v Mladé Boleslavi otáčely třemi góly ve třetí třetině Vítkovice s Mladou Boleslaví potvrdily stoprocentní bilanci. Ve městě automobilů to neměly snadné, ale úspěšný obrat utkání nakonec zajistil čtvrtou výhru nad Bruslaři v sezoně a hlavně tři body na tabulkové konto ostravského celku.… Pokračovat ve čtení
-

MBL – VIT 1:4: Po výborném výkonu zasloužená výhra v Boleslavi Zcela zasloužená výhra a tři body na konto. Vítkovice před kamerami České televize odehrály v Mladé Boleslavi i přes omlazenou sestavu výborný zápas.… Pokračovat ve čtení
-

BK Mladá Boleslav – HC VÍTKOVICE RIDERA 8:2 (3:0, 1:1, 4:1) Branky: 4. Pawliczek, 5. Kerda, 6. Flynn (Pawliczek), 28. Straka (Horský, Tóth), 41. Straka (Krejčík), 45.… Pokračovat ve čtení